Nawigacja

Komunikaty

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczystość z okazji 75. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego – wręczenie not identyfikacyjnych członkom rodzin ofiar terroru komunistycznego

28 września 2014 r. (niedziela) o godz. 13.00 w Pałacu Prezydenckim, z okazji 75. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego, odbędzie się z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego uroczystość wręczenia przez Instytut Pamięci Narodowej not identyfikacyjnych członkom rodzin ofiar terroru komunistycznego.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób posiadających okresowe akredytacje prasowe oraz dla osób akredytowanych. Akredytacje przyjmowane są do 26 września 2014 roku (piątek) do godz. 18.00 na stronie:  https://www.prezydent.pl/dla-mediow/akredytacje-online/polskie-panstwo-podziemne

Wejście akredytowanych dziennikarzy od strony Hotelu Bristol w godz. 12.15 - 12.45. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 12.00.

IPN zwraca się do mediów z apelem o niespekulowanie na temat zidentyfikowanych osób, o powstrzymanie się od takich działań z uwagi na dobro rodzin, które oczekują na odnalezienie swoich bliskich.

Andrzej Arseniuk
Rzecznik Prasowy

do góry