Nawigacja

Видання IPN укр

Oddział IPN w Białymstoku

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku
ul. Warsztatowa 1A, 15-637 Białystok
tel. 85 664 57 80
oben.bialystok@ipn.gov.pl

Naczelnik
Urszula Gierasimiuk
tel. 85 664 57 81
urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl

Sekretariat OBEN
Karolina Dobek – inspektor
tel. 85 664 57 80
karolina.dobek@ipn.gov.pl  

Paweł Bezubik – starszy inspektor
tel. 85 664 57 87
pawel.bezubik@ipn.gov.pl 

Magdalena Dzienis-Todorczuk – główny specjalista
tel. 85 664 57 13
magdalena.todorczuk@ipn.gov.pl 

Patrycja Sanejko – inspektor
tel. 85 664 57 71
patrycja.sanejko@ipn.gov.pl 

Paweł Murawski – starszy inspektor
tel. 85 664 57 71
pawel.murawski@ipn.gov.pl 

Adriana Pływaczewska – starszy inspektor
tel. 85 664 57 87
adriana.plywaczewska@ipn.gov.pl 

Waldemar Tyszuk – specjalista
tel. 85 664 57 85
waldemar.tyszuk@ipn.gov.pl 

Radosław Wnorowski – inspektor
tel. 85 664 57 85
radoslaw.wnorowski@ipn.gov.pl 

Marzena Zieziula – inspektor
tel. 85 664 57 85
marzena.zieziula@ipn.gov.pl  

do góry