Dodaj do schowka

Wojsko Polskie uroczyście wkroczyło 20 czerwca 1922 r. do Katowic. Było to zwieńczenie kilkuletnich zmagań polsko-niemieckich o Górny Śląsk

8 + 3 = 8 3
do góry