Dodaj do schowka

Otwarcie wystawy „Sybiracy. Deportacje obywateli polskich w głąb ZSRR (1939–1941)” – Wysokie Mazowieckie, 9 stycznia 2006 r.

8 + 2 = 8 2
do góry