Dodaj do schowka

Otwarcie wystawy „Arcybiskup Romuald Jałbrzykowski – metropolita wileński” oraz podpisanie umowy o współpracy między białostockim Oddziałem IPN a władzami samorządowymi – Sejny, 17 listopada 2005 r.

5 - 1 = 5 1
do góry