Promocja tej nowej edukacyjnej gry IPN odbyła się 25 stycznia 2013 roku w naszym stołecznym Centrum Edukacyjnym. Można było wówczas nauczyć się grać i wystartować w rozgrywkach w „ZnajZnak”. Tego samego dnia popularny „Teleexpress” zamieścił relację z imprezy.
Kolejną można będzie zobaczyć w poniedziałek 4 lutego 2013 r. o godz. 18.00 na antenie TVP Historia w programie „Flesz Historii”. Zapraszamy do oglądania!
* * *
Przypominamy, że do 15 marca 2013 r. nauczyciele i edukatorzy, którzy chcą wykorzystać grę „ZnajZnak” na swoich zajęciach, mogą otrzymać bezpłatny egzemplarz. W tym celu trzeba się zarejestrować na stronie www.znajznak.pl.
A ponadto do 15 lutego w stołecznych punktach sprzedaży IPN (ul. Towarowa 28, ul. Marszałkowska 21/25) grę można kupić w cenie promocyjnej 30 zł, cena nominalna wynosi 47 zł.