Nawigacja

Aktualności

IPN zaprezentował gry z serii Gwieździstej Eskadry podczas 8. Nocy w Instytucie Lotnictwa

13 października 2017 r. pracownicy Biura Edukacji Narodowej wzięli udział w kolejnej, 8. Nocy w Instytucie Lotnictwa w Warszawie, gdzie jak co roku prezentowali gry z serii Gwieździstej Eskadry. Dla BEN jest to ważne miejsce, gdyż Noc w Instytucie Lotnictwa gromadzi miłośników lotnictwa w każdym wieku, a frekwencja z roku na rok rośnie – w tym roku Instytut Lotnictwa odwiedziło 37 000 osób, czyli 7 tysięcy osób więcej niż poprzednio! Pozwala to edukatorom docierać z chwalebną historią polskiego lotnictwa do szerokich rzesz odbiorców, dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów i wszystkich, który interesują się techniką lotniczą.

 • IPN podczas 8. Nocy w Instytucie Lotnictwa
  IPN podczas 8. Nocy w Instytucie Lotnictwa
 • 8. Noc w Instytucie Lotnictwa
  8. Noc w Instytucie Lotnictwa
 • 8. Noc w Instytucie Lotnictwa
  8. Noc w Instytucie Lotnictwa
 • Portret dowódcy 111. Eskadry Myśliwskiej kpt pilota Gustawa Sidorowicza na ogonie samolotu MIG-29 z 23. BLT w Mińsku Mazowieckim, która kontynuuje tradycje 7. Eskadry Myśliwskiej, 111. Eskadry Myśliwskiej i 303. Dywizjonu.
  Portret dowódcy 111. Eskadry Myśliwskiej kpt pilota Gustawa Sidorowicza na ogonie samolotu MIG-29 z 23. BLT w Mińsku Mazowieckim, która kontynuuje tradycje 7. Eskadry Myśliwskiej, 111. Eskadry Myśliwskiej i 303. Dywizjonu.
do góry