Nawigacja

Видання IPN укр

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Biura Edukacji Narodowej IPN

Oferta została przygotowana na rok szkolny 2022/2023

Oferta edukacyjna Biura Edukacji Narodowej IPN

Jednym z głównych zadań Instytutu Pamięci Narodowej jest przybliżanie wiedzy o przeszłości w sposób atrakcyjny i zrozumiały. W tym celu pracownicy Biura Edukacji Narodowej stworzyli bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów i nauczycieli w Polsce i poza jej granicami.

Jej szczegóły można poznać korzystając z portalu edukacja.ipn.gov.pl lub pobierając plik PDF, który znajduje się poniżej. Znajdą w niej Państwo m.in. najnowsze projekty edukacyjne IPN i zapowiedzi kolejnych, konkursy, materiały dydaktyczne, wystawy, filmy oraz liczne multimedia.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom tworzymy warsztaty i lekcje – zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Organizujemy też szkolenia dla nauczycieli, by w efektywny sposób docierać do uczniów. Dzielimy się wiedzą na temat tradycyjnych i niekonwencjonalnych technik oraz metod nauczania.

Nieustannie staramy się, by wiedza o polskiej historii była żywa i przekazywana kolejnym pokoleniom. Edukacja historyczna to  kompleksowe działania skierowane do odbiorcy w każdym wieku, jest też wspaniałym środkiem do tego, by łączyć pokolenia.

do góry