Nawigacja

Видання IPN укр

Najważniejsze

Przyjmujemy zgłoszenia do czwartej edycji Nagrody Instytutu Pamięci Narodowej „Semper Fidelis”

„Gra Szyfrów” częścią projektu MEiN „Gry w edukacji”

„Gra Szyfrów” do końca bieżącego roku kalendarzowego zostanie dodana do programu nauczania jako treści rekomendowane. W ten sposób stanie się częścią programu edukacyjnego w polskich szkołach i zarówno nauczyciele, jak i uczniowie będą mieli okazję w nią zagrać. Grę można już bezpłatnie pobrać ze strony Ministerstwa Edukacji i Nauki i – podobnie jak „This War of Mine” autorstwa 11 Bit Studios – może być wykorzystywana jako narzędzie dydaktyczne podczas zajęć.

Zespół Biura Poszukiwań i Identyfikacji IPN wznawia prace na Rakowieckiej 37

– Poszukiwanie i identyfikacja ofiar zbrodni dwóch reżimów, niemieckiego nazizmu i sowieckiego komunizmu, jest jednym z fundamentów działań Instytutu Pamięci Narodowej od wielu lat. To jest ten sektor naszej działalności, który nigdy się nie zmienił – powiedział prezes IPN dr Karol Nawrocki, rozpoczynając konferencję prasową na temat ósmego etapu prac poszukiwawczych na terenie dawnego więzienia mokotowskiego przy Rakowieckiej w Warszawie. Zapis konferencji dostępny na kanale IPNtv

100 lat Klubu Sportowego Gedania – konferencja prasowa

27 czerwca 2022 w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa, na której przypomniano osiągnięcia i ludzi związanych z Klubem Sportowym Gedania, który obchodzi w tym roku stulecie powstania.

Multimedia i media społecznościowe

Na skróty

do góry