Nawigacja

Видання IPN укр

Oddział IPN we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych IPN we Wrocławiu
ul. Długosza 48 , 51-162 Wrocław
tel. 71 326 97 38, fax 71 326 97 40   

 

Naczelnik – dr Kamil Dworaczek
 

 

Sekretariat

Agata Ligęcka-Prokop – starszy specjalista
tel. 71 326 97 38, fax 71 326 97 40
obbh.wroclaw@ipn.gov.pl

 

 

dr Dariusz Dąbrowski – główny specjalista
tel. 71 326 97 56
dariusz.dabrowski@ipn.gov.pl 

Kamil Frączkiewicz – starszy inspektor
tel. 71 326 97 41
kamil.fraczkiewicz@ipn.gov.pl 

dr Magdalena Gibiec – specjalista
tel. 71 326 97 64
magdalena.gibiec@ipn.gov.pl 

prof. dr hab. Krzysztof Kawalec – główny specjalista
tel. 71 326 97 63
krzysztof.kawalec@ipn.gov.pl 

Agnieszka Klarman – starszy specjalista
tel. 71 326 97 42
agnieszka.klarman@ipn.gov.pl 

dr hab. Jerzy Kirszak – główny specjalista
tel. 71 326 97 52
jerzy.kirszak@ipn.gov.pl 

dr Daniel Koreś – główny specjalista
tel. 71 326 97 49
daniel.kores@ipn.gov.pl 

dr Andrzej Olejniczak – główny specjalista
tel. 71 326 97 61
andrzej.olejniczak@ipn.gov.pl 

Joanna Pietruszewska – starszy specjalista
tel. 71 326 97 59
joanna.pietruszewska@ipn.gov.pl 

dr Michał Siekierka – starszy inspektor
tel. 71 326 97 68
michal.siekierka@ipn.gov.pl  

Łukasz Sołtysik – główny specjalista
tel. 71 326 97 47
lukasz.soltysik@ipn.gov.pl 

dr Adam Szpotański – starszy specjalista
tel. 71 326 97 36
adam.szpotanski@ipn.gov.pl 

dr Grzegorz Waligóra – główny specjalista
tel. 71 326 97 46
grzegorz.waligora@ipn.gov.pl 

do góry