Nawigacja

Видання IPN укр

Oddział IPN we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN we Wrocławiu
ul. Długosza 48, 51-162 Wrocław   
tel. 71 326 97 66, fax 71 326 97 40   

p.o. Naczelnika – Joanna Demków

Sekretariat
Jakub Kulikowski
tel. 71 326 97 66, fax 71 326 97 40
jakub.kulikowski@ipn.gov.pl 

Kamila Bałchanowska – specjalista
tel. 604 853 583
kamila.balchanowska@ipn.gov.pl 

dr Stanisław Bogaczewicz – główny specjalista
tel. 71 326 97 51
stanislaw.bogaczewicz@ipn.gov.pl 

dr Iwona Demczyszak – główny specjalista
tel. 71 326 97 45
iwona.demczyszak@ipn.gov.pl 

Marek Gadowicz – główny specjalista
tel. 71 326 97 39
marek.gadowicz@ipn.gov.pl 

Iwona Gajewska – główny specjalista
tel. 730 725 899
iwona.gajewska@ipn.gov.pl 

Barbara Iwanicka – specjalista
tel. 539 026 567
barbara.iwanicka@ipn.gov.pl 

Stanisław Kiełb – główny specjalista
tel. 71 326 97 60
stanislaw.kielb@ipn.gov.pl 

Piotr Klimczak – starszy inspektor
tel. 71 326 97 53
piotr.klimczak@ipn.gov.pl 

Bartosz Kruk – główny specjalista
bartosz.kruk@ipn.gov.pl 

Jakub Kulikowski – starszy inspektor
tel. 730 725 899 
jakub.kulikowski@ipn.gov.pl 

Jerzy Rudnicki – główny specjalista
tel. 71 326 97 62
jerzy.rudnicki@ipn.gov.pl 

Michał Surowiec – starszy inspektor
tel. 539 025 928
michal.surowiec@ipn.gov.pl

do góry