Nawigacja

Oddział IPN we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN we Wrocławiu
ul. Długosza 48, 51-162 Wrocław   
tel. 71 326 97 38, fax 71 326 97 40   

p.o. Naczelnika – dr Tomasz Gałwiaczek 
tel. 71 326-97-50
tomasz.galwiaczek@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Agnieszka Rzepniewska
tel. 71 326 97 66, fax 71 326 97 40
agnieszka.rzepniewska@ipn.gov.pl 

dr Stanisław Bogaczewicz – główny specjalista
tel. 71 326-97-51
stanislaw.bogaczewicz@ipn.gov.pl 

dr Iwona Demczyszak – starszy specjalista
tel. 71 326-97-45
iwona.demczyszak@ipn.gov.pl 

Marek Gadowicz – starszy specjalista
tel. 71 326-97-39
marek.gadowicz@ipn.gov.pl 

Stanisław Kiełb – specjalista
tel. 71 326 97 60
stanislaw.kielb@ipn.gov.pl 

dr Jerzy Kirszak – główny specjalista
tel. 71 326 97 52
jerzy.kirszak@ipn.gov.pl 

dr Daniel Koreś – starszy specjalista (pół etatu)
tel. 71 326-97-49
daniel.kores@ipn.gov.pl 

Monika Mikuczewska – starszy specjalista
tel. 71 326-97-43
monika.mikuczewska@ipn.gov.pl 

dr Andrzej Olejniczak – starszy specjalista
tel. 71 326 97 61
andrzej.olejniczak@ipn.gov.pl 

Jerzy Rudnicki – specjalista
tel. 71 326 97 62
jerzy.rudnicki@ipn.gov.pl 

do góry