Nawigacja

Nowy portal popularnonaukowy

więcej

Centrala

Biuro Edukacji Narodowej

Adres do korespondencji:
Biuro Edukacji Narodowej IPN
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa

Dyrektor BEN – Adam Hlebowicz 
adam.hlebowicz@ipn.gov.pl

p.o. Zastępcy Dyrektora – Elżbieta Duda 
elzbieta.duda@ipn.gov.pl 

Sekretariat BEN

Ewa Zarzycka
tel. (22) 581-88-70
fax (22) 581-88-72
ewa.zarzycka@ipn.gov.pl  

Dominika Krzykowska-Tworek
tel. (22) 581-89-81
Dominika.Krzykowska-Tworek@ipn.gov.pl

       
     Wydział Logistyki

Naczelnik – Elżbieta Duda 
tel. (22) 581 - 85 - 47
elzbieta.duda@ipn.gov.pl 

Agnieszka Smagowska
tel. (22) 581- 85-61
agnieszka.smagowska@ipn.gov.pl 

Maryla Szczupak
tel. (22) 581- 85-65
maryla.szczupak@ipn.gov.pl 

Danuta Wierzman
tel. (22) 581-86-96
danuta.wierzman@ipn.gov.pl 

Artur Wyszyński
tel. (22) 581-85-69
artur.wyszynski@ipn.gov.pl 

Wydział notacji i opracowań multimedialnych

Naczelnik – Rafał Pękała 
tel. (22) 581-85-66
rafal.pekala@ipn.gov.pl 

Zastępca Naczelnika – Konrad Starczewski 
tel. (22) 581-85-67
konrad.starczewski@ipn.gov.pl 

Henryk Domagała
tel. (22) 581-85-79
henryk.domagala@ipn.gov.pl 

Mirosław Jabłoński
tel. (22) 581-85-78
miroslaw.jablonski@ipn.gov.pl 

Karol Litwin
tel. (22) 581-85-88
karol.litwin@ipn.gov.pl 

Robert Mucha
tel. (22) 581-85-62
robert.mucha@ipn.gov.pl 

Szymon Nowak
tel. (22) 581-85-45
szymon.nowak@ipn.gov.pl 

dr hab. Tomasz Panfil
Tomasz.Panfil@ipn.gov.pl 

Łukasz Pogoda
tel. (22) 581-86-70
lukasz.pogoda@ipn.gov.pl 

Tomasz Sikorski
tel. (22) 581-85-45
tomasz.sikorski@ipn.gov.pl 

Paulina Żak
tel. (22) 581-86-68
paulina.zak@ipn.gov.pl 

Piotr Życieński – fotograf
tel. (22) 581-86-76
piotr.zycienski@ipn.gov.pl 

Wydział Projektów Edukacyjnych

Naczelnik – dr Mateusz Marek
tel. (22) 581-86-56

mateusz.marek@ipn.gov.pl 

Sergiusz Kazimierczuk
tel. (22) 581 86 74
sergiusz.kazimierczuk@ipn.gov.pl 

Artur Kolęda
tel. (22) 540 58 89
artur.koleda@ipn.gov.pl 

dr Marek Kozubel
tel. (22) 581 85 95
marek.kozubel@ipn.gov.pl 

dr Grzegorz Łeszczyński
tel. (22) 540 58 96
grzegorz.leszczynski.BEN@ipn.gov.pl 

Katarzyna Miśkiewicz
tel. (22) 581-85-99
katarzyna.miskiewicz@ipn.gov.pl 

Aneta Mintzberg
tel. (22) 540-58-73
aneta.mintzberg@ipn.gov.pl 

dr Paweł Rokicki
tel. (22) 581-86-75
pawel.rokicki@ipn.gov.pl 

Olga Tumińska
tel. (22) 581-88-18
olga.tuminska@ipn.gov.pl 

Szymon Węglowski
tel. (22) 581 88 57
szymon.weglowski@ipn.gov.pl 

 

Samodzielna Sekcja Programowa

dr Paweł Błażewicz
tel. (22) 581 89 97
pawel.blazewicz@ipn.gov.pl 

dr hab. Marek Gałęzowski
tel. (22) 581 85 57
marek.galezowski@ipn.gov.pl 

Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki

ul. Marszałkowska 21/25
recepcja tel. (22) 576 30 04
fax (22) 576 30 02 

Zapraszamy: 
poniedziałek–piątek 9:00–20:00
sobota 9:00–14:00
niedziela nieczynne 

Biblioteka/Czytelnia:
poniedziałek–piątek 9:00–18:00
sobota, niedziela nieczynne 

Księgarnia:
poniedziałek–piątek 10.00–19.00
sobota–niedziela nieczynne
ksiegarnia@ipn.gov.pl 

Naczelnik – Tomasz Morawski
tel. (22) 576 30 13(03)
tomasz.morawski@ipn.gov.pl 

Zastępca Naczelnika – Barbara Pamrów
tel. (22) 576 30 09

barbara.pamrow@ipn.gov.pl 

do góry