Nawigacja

Видання IPN укр

Centrala

Wydawnictwo IPN

Wydawnictwo IPN
Adres korespondencyjny:
ul. Janusza Kurtyki 1, 02-676 Warszawa

Dyrektor – Karolina Imianowska

Zastępca Dyrektora ds. upowszechniania – dr Natalia Cichocka

Zastępca Dyrektora ds. wydawniczych – Anna Karolina Piekarska

 

Sekretariat 
Katarzyna Rosik
tel. (22) 581 89 54
katarzyna.rosik@ipn.gov.pl 

Propozycje publikacji do wydania należy przesyłać na adres: wydawnictwo@ipn.gov.pl

 

Samodzielne stanowisko do spraw druku – Sławomir Gajda
tel. (22) 581 87 66
slawomir.gajda@ipn.gov.pl 

1. WYDZIAŁ WYDAWNICZY

Naczelnik – dr Magdalena Baj
tel. (22) 581 87 89
magdalena.baj@ipn.gov.pl 

Sekcja Redakcyjna
Kierownik – Małgorzata Strasz-Sowińska
tel. (22) 581 87 84
malgorzata.strasz@ipn.gov.pl 

Sekcja Składu i Łamania
Kierownik – Marcin Koc

tel. (22) 581 86 91
marcin.koc@ipn.gov.pl 

Sekcja Administracyjna
Kierownik – Rafał Ziątek
tel. (22) 581 87 72
rafal.ziatek@ipn.gov.pl 

2. WYDZIAŁ PERIODYKÓW

p.o. Naczelnik – Dorota Białas-Kosińska
tel. 22 581 88 73
dorota.bialas-kosinska@ipn.gov.pl

 

Redaktor Naczelna „Institute of National Remembrance Review”
Anna Karolina Piekarska
tel. (22) 581 85 74
anna.karolina.piekarska@ipn.gov.pl 

Sekcja Biuletynu IPN
Kierownik – Jan Ruman
Redaktor Naczelny „Biuletynu IPN”

tel. (22) 581 88 40
jan.ruman@ipn.gov.pl 

3. WYDZIAŁ UPOWSZECHNIANIA

p.o. Naczelnika – Karolina Daniluk
tel. (22) 581 88 91
karolina.daniluk@ipn.gov.pl

 

Wieloosobowe stanowisko ds. popularyzacji działalności Wydawnictwa IPN

Sekcja Dystrybucji
Kierownik  – Tomasz Czopowicz

tel. (22) 581 88 04
tomasz.czopowicz@ipn.gov.pl 

Księgarnia CE IPN „Przystanek Historia”, ul. Marszałkowska 21/25
tel. (22) 576 30 06
ksiegarnia@ipn.gov.pl 
Księgarnia czynna: pon.–pt.: 10.00–18.00

Księgarnia IPN, ul. Janusza Kurtyki 1,  02-767 Warszawa
Dariusz Zbiejczuk
tel. (22) 544 57 19
dariusz.zbiejczuk@ipn.gov.pl 
Księgarnia czynna: pon.–pt.: 8.30–16.00

 

Sekcja Magazynowo-Logistyczna
Kierownik  – Piotr Sołtysiak

tel. (22) 581 86 34
magazyn@ipn.gov.pl 

 

do góry