Nawigacja

Видання IPN укр

Edukacja

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie
ul. Wodopojna 2, 20-086 Lublin
tel. (81) 53 63 415

Naczelnik
Magdalena Śladecka

(81) 53 63 473, kom. 539 529 214
magdalena.sladecka@ipn.gov.pl 

Sekretariat:

dr Katarzyna Zawadka – specjalista
(81) 53 63 415
katarzyna.zawadka@ipn.gov.pl 

Anna Dmitruk – starszy inspektor (księgarnia)
(81) 53 63 480, tel. kom. 733 747 476
anna.dmitruk@ipn.gov.pl 

Adrian Lesiakowski – specjalista
(81) 53 63 461
adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl 

Anna Łukasik – starszy specjalista
tel. (81) 53 63 439
anna.lukasik@ipn.gov.pl 

Grzegorz Makus – starszy specjalista
(81) 53 63 461
grzegorz.makus@ipn.gov.pl 

Agnieszka Skura – starszy specjalista
(81) 53 63 458
agnieszka.skura@ipn.gov.pl 

Katarzyna Syska – inspektor 
(81) 53 63 432
katarzyna.syska@ipn.gov.pl 

Kinga Żelazko – specjalista
(81) 53 63 439
kinga.zelazko@ipn.gov.pl

do góry