Nawigacja

Edukacja

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Lublinie
ul. Wodopojna 2, 20-086 Lublin
tel. (81) 53 63 467, fax (81) 53 63 462

Naczelnik
Magdalena Śladecka

(81) 53 63 473, kom. 539 529 214
magdalena.sladecka@ipn.gov.pl 

 

Sekretariat:

Karolina Zarębska – inspektor
(81) 53 63 467
karolina.zarebska@ipn.gov.pl 

 

Adrian Lesiakowski – starszy inspektor
(81) 53 63 461
adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl 

Anna Łukasik – starszy specjalista
(81) 53 63 458
anna.lukasik@ipn.gov.pl 

Grzegorz Makus – starszy specjalista
(81) 53 63 439
grzegorz.makus@ipn.gov.pl 

Agnieszka Skura – starszy specjalista
(81) 53 63 458
agnieszka.skura@ipn.gov.pl 

Nadia Sola-Sałamacha – inspektor (księgarnia)
tel. (81) 53 63 480, kom. 733 747 476
nadia.sola@ipn.gov.pl 

Katarzyna Syska – inspektor
(81) 53 63 432
katarzyna.syska@ipn.gov.pl 

Rafał Szewczyk – inspektor
(81) 53 63 461
rafal.szewczyk@ipn.gov.pl 

dr Katarzyna Zawadka – specjalista
(81) 53 63 432
katarzyna.zawadka@ipn.gov.pl 

 

do góry