Nawigacja

Kontakty

Biuro Poszukiwań i Identyfikacji

p.o. Dyrektora Biura Poszukiwań i Identyfikacji – dr hab. Krzysztof Szwagrzyk

tel. (22) 581 89 09
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
krzysztof.szwagrzyk@ipn.gov.pl 

Zastępca Dyrektora Biura Poszukiwań i Identyfikacji – mec. Anna Szeląg
tel.  (22) 581 89 09
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
anna.szelag@ipn.gov.pl 

p.o. Zastępcy Dyrektora Biura Poszukiwań i Identyfikacji – Andrzej Cisek
tel.  (22) 581 86 58
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
andrzej.cisek@ipn.gov.pl 

Sekretariat: Iwona Heichman

tel. (22) 581 89 09, fax (22) 581 89 11,
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
iwona.heichman@ipn.gov.pl 

Wydział Analiz Historycznych

p.o. Naczelnika – Sylwia Kurzyp
tel. (22) 540 58 68  
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
sylwia.kurzyp@ipn.gov.pl

 

Wydział Logistyki

Naczelnik Małgorzata Gajewska
tel. (22) 581 89 56
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
malgorzata.gajewska@ipn.gov.pl

Zastępca Naczelnika Krzysztof Orłowski
tel. (22) 581 89 39
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
krzysztof.orlowski@ipn.gov.pl

 

Wydział Poszukiwań

p.o. Naczelnika – dr Krzysztof Radka
tel. 797 945 198
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
krzysztof.radka@ipn.gov.pl

Zastępca Naczelnika – dr Tomasz Borkowski 
tel. (71) 326 76 58
ul. Sołtysowicka 21a, 51-168 Wrocław
tomasz.borkowski@ipn.gov.pl

 

Wydział Kresowy

p.o. Naczelnika – dr Dominika Siemińska
tel. 604 944 679
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
dominika.sieminska@ipn.gov.pl
 

Wydział Identyfikacji

Naczelnik – dr Magdalena Krajewska
tel. (22) 581 89 94
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa
magdalena.krajewska@ipn.gov.pl

Agnieszka Szymczak, starszy inspektor
tel. (71) 326 76 58
ul. Sołtysowicka 21a, 51-168 Wrocław
agnieszka.szymczak@ipn.gov.pl 
 

Samodzielna Sekcja Informacji i Sprawozdawczości

p.o. Kierownika – Tomasz Trzaska
tel. (22) 581 88 06
tomasz.trzaska@ipn.gov.pl

 

do góry