Nawigacja

Видання IPN укр

Gdzie kupić publikacje

Księgarnie IPN

  • Warszawa

Księgarnia IPN, ul. Marszałkowska 21/25, (wejście od ul. Oleandrów) 

Księgarnia czynna: poniedziałek–piątek  10.00–18.00

Bogdan Chojniarz
Marcin Pancerow
tel. 22 576 30 06
ksiegarnia@ipn.gov.pl 

Księgarnia IPN, ul. Janusza Kurtyki 1 (budynek Neptun)

Księgarnia czynna: poniedziałek–piątek  8.30–16.00

Dariusz Zbiejczuk
tel. 22 544 57 19
dariusz.zbiejczuk@ipn.gov.pl 

  • Bydgoszcz

    Księgarnia IPN, ul. Wincentyny Teskowej 1, 85–130 Bydgoszcz

    Czynna: poniedziałek–piątek  10.00–14.00

    Kontakt:
    Anna Szpak
    tel.: 52 586-26-60
    anna.szpak@ipn.gov.pl 

    ​W księgarni możliwa jest płatność wyłącznie gotówką.

  • Białystok

Punkt sprzedaży publikacji IPN, ul. Warsztatowa 1A, 15-537 Białystok 

Czynny: poniedziałek–piątek  8:30–15:30

Marek Kozak
tel. 85 664 57 84
tel. kom. 532 405 309
Marek.Kozak@ipn.gov.pl 

Płatność jedynie gotówką.

 

  • Gdańsk

Księgarnia IPN, al. Grunwaldzka 216, 80–266 Gdańsk
Czynna: poniedziałek–piątek 10.00–15.00

Kontakt:
Krzysztof Filip
tel. 698 909 177
krzysztof.filip@ipn.gov.pl

  • Katowice

Punkt sprzedaży publikacji, ul. Józefowska 102, 40–145 Katowice 

Punkt czynny: poniedziałek–piątek  7.00–15.00 

Tomasz Gonet
tel. 32 207 03 10
Tomasz.Gonet@ipn.gov.pl 

Płatność jedynie gotówką.

  • Kraków

Księgarnia IPN, Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia”, ul. Dunajewskiego 8, 31–133 Kraków

Księgarnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 –16.00

Elżbieta Pietrzyk-Dąbrowska
tel. 12 211 70 28
elzbieta.pietrzyk@ipn.gov.pl

  • Lublin

Księgarnia IPN, ul. Staszica 22A, 20–081 Lublin

Księgarnia czynna: poniedziałek–piątek  10.00–15.00

Katarzyna Syska
tel. 81 53 63 480
katarzyna.syska@ipn.gov.pl 

  • Łódź

Punkt sprzedaży publikacji IPN, ul. E. Orzeszkowej 31/35, 91-479 Łódź

Punkt czynny: poniedziałek–piątek  9.00–15.00 – prosimy o kontakt telefoniczny przed wizytą w punkcie sprzedaży

dr Artur Kuprianis
tel. (42) 616 27 37, 616-27-00 (sekretariat)
artur.kuprianis@ipn.gov.pl 

Płatność jedynie gotówką.

  • Poznań

Punkt sprzedaży publikacji IPN, ul. Rolna 45a, 61–487 Poznań

Punkt sprzedaży publikacji IPN czynny: poniedziałek – piątek  9.00–15.00

Sylwia Przybylak
tel. 61 835 69 28
sylwia.przybylak@ipn.gov.pl

  • Rzeszów

Punkt sprzedaży publikacji, ul. Słowackiego 18, 35–060 Rzeszów

Punkt czynny: poniedziałek–piątek  7.30–15.30 

Magdalena Czyrek
tel. 17 860 60 18
magdalena.czyrek@ipn.gov.pl 

Płatność jedynie gotówką. 

  • Szczecin

Punkt sprzedaży publikacji, ul. K. Janickiego 30, 71–270 Szczecin 

Punkt czynny: poniedziałek–piątek  8.30–14.00
Monika Balul
tel. 91 48 49 852
monika.balul@ipn.gov.pl 

Płatność jedynie gotówką. 

  • Wrocław

Księgarnia IPN we Wrocławiu, pl. Solny 8/9, 50-061 Wrocław

Księgarnia czynna: poniedziałek–piątek  9.00–17.00

Iwona Gajewska
Jakub Kulikowski
tel. 730 725 899
ksiegarnia.wroclaw@ipn.gov.pl

do góry