Nawigacja

Nauka

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych we Wrocławiu

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych IPN we Wrocławiu
ul. Długosza 48 , 51-162 Wrocław
tel. 71 326 97 38, fax 71 326 97 40   

 

Naczelnik  – dr hab. Robert Klementowski
tel. 71 326 97 36

robert.klementowski@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Joanna Słotwińska – starszy specjalista
tel. 71 326 97 38, fax 71 326 97 40
joanna.slotwinska@ipn.gov.pl 

dr Dariusz Dąbrowski – specjalista
tel. 71 326 97 56
dariusz.dabrowski@ipn.gov.pl 

dr Kamil Dworaczek – specjalista
tel. 71 326 97 48
kamil.dworaczek@ipn.gov.pl 

Kamil Frączkiewicz
tel. 71 326 97 41
kamil.fraczkiewicz@ipn.gov.pl 

Agnieszka Klarman – specjalista
tel. 71 326 97 42
agnieszka.klarman@ipn.gov.pl 

dr hab. Jerzy Kirszak – główny specjalista
tel. 71 326 97 52
jerzy.kirszak@ipn.gov.pl 

dr Daniel Koreś – starszy specjalista
tel. 71 326 97 49
daniel.kores@ipn.gov.pl 

dr Andrzej Olejniczak – starszy specjalista
tel. 71 326 97 61
andrzej.olejniczak@ipn.gov.pl 

Joanna Pietruszewska – starszy inspektor
joanna.pietruszewska@ipn.gov.pl 

Michał Siekierka – inspektor
tel. 71 326 97 68
michal.siekierka@ipn.gov.pl 

Łukasz Sołtysik – starszy specjalista
tel. 71 326 97 47
lukasz.soltysik@ipn.gov.pl 

dr Grzegorz Waligóra
tel. 71 326 97 46
grzegorz.waligora@ipn.gov.pl 

do góry