Nawigacja

Komunikaty

Czytelnie akt oraz punkty przyjęć wniosków w Archiwach IPN otwarte od 25 maja 2020 (z wyjątkiem oddziału w Katowicach)

Barbara Niedzielko
Data publikacji 19.05.2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 25 maja br. otwarte zostaną czytelnie akt oraz punkty przyjęć wniosków w Centrali Archiwum IPN, oddziałach i delegaturach Instytutu – z wyjątkiem Oddziałowego Archiwum IPN w Katowicach.

Udostępnianie dokumentów odbywać się będzie, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty, z zachowaniem zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych.

W sprawie ustalenia terminu udostępnienia prosimy kontaktować się bezpośrednio z właściwymi jednostkami Instytutu. Numery telefonów do kontaktu oraz adresy e-mail  oddziałowych archiwów i delegatur IPN opublikowane są na stronie internetowej Instytutu w zakładce: Kontakt.

Osoby zamierzające korzystać z Pracowni Naukowej w Centrali Archiwum IPN przy ul. Kłobuckiej 21 proszone są o kontakt pod nr tel. (22) 581 85 32.

Prosimy również, aby użytkownicy czytelni zaopatrzyli się w rękawiczki oraz maseczki, zakrywające usta i nos – korzystanie z nich jest warunkiem udostępnienia dokumentów.

W pomieszczeniach czytelni dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Jednocześnie, mając na celu minimalizację zagrożenia zarażeniem Covid-19, w sprawach zapytań i wniosków zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej i elektronicznej. 

 

Szczegółowe zasady:

korzystania z dokumentów w pracowni naukowej w siedzibie Archiwum IPN przy ul. Kłobuckiej 21 w Warszawie w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2

obowiązujące w punkcie przyjęć interesantów w siedzibie Archiwum IPN przy ul. Kłobuckiej 21 w Warszawie w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2

do góry