Nawigacja

Komunikaty

Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki „Przystanek Historia” wznawia działalność w ograniczonym zakresie

Barbara Niedzielko
Data publikacji 02.06.2020

REGULAMIN KORZYSTANIA Z CENTRUM EDUKACYJNEGO IPN

Zgodnie z zarządzeniem Prezesa IPN z 15 maja 2020 r., od 1 czerwca 2020 r. Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki Przystanek Historia wznawia działalność w ograniczonym zakresie:

  1. Do odwołania wstrzymana zostaje organizacja warsztatów, seminariów edukacyjnych oraz spotkań otwartych dla publiczności. Lekcje prowadzone są wyłącznie online – szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej centrumedu.ipn.gov.pl. Spotkania odbywają się bez udziału publiczności, transmisje i nagrania są dostępne w mediach społecznościowych IPN.
  2. Osoby z objawami zbliżonymi do SARS COVID-19 nie będą wpuszczane na teren Przystanku Historia.
  3. Po wejściu do budynku należy zdezynfekować ręce – dozowniki z płynem odkażającym znajdują się przy recepcji. Szatnia jest nieczynna.
  4. Wystawy można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:30. Ostatnie wejście do godziny 17:15.  Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz noszenie własnych rękawiczek i maseczki ochronnej lub przyłbicy.
  5. Jednocześnie w sali wystawienniczej może przebywać do 8 osób. Należy poruszać się zgodnie z wyznaczonym kierunkiem, zachowując co najmniej 2-metrowy dystans od pozostałych zwiedzających.
  6. Biblioteka i czytelnia są zamknięte dla publiczności. Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych IPN dostępnych online.
do góry