Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Szczecinie prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania w latach 1939 – 1945 w tzw. zakładzie eutanazji w Hartheim koło Linzu (Republika Austrii) nieustalonej liczby obywateli polskich, w szczególności chorych i niezdolnych do pracy więźniów obozów koncentracyjnych w Mauthausen, Dachau, Gusen i innych, tj. tj. o przest. z art. 1 pkt 1 Dekretu z dnia 31 sierpnia 1944 roku o wymiarze kary dla faszystowsko – hitlerowskich zbrodniarzy winnych zabójstw i znęcania się nad ludnością cywilną i jeńcami oraz dla zdrajców Narodu Polskiego (Dz. U. Nr 69 / 1946, poz. 377) w zw. z art. 3 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 roku o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. Nr 155, poz. 1016 z późn. zm.).
Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko N arodowi Polskiemu w Szczecinie prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania w latach 1939 – 1945 w tzw. zakładzie eutanazji w Hartheim koło Linzu (Republika Austrii) nieustalonej liczby obywateli polskich, w szczególności chorych i niezdolnych do pracy więźniów obozów koncentracyjnych w Mauthausen, Dachau, Gusen i innych, tj. tj. o przest. z art. 1 pkt 1 Dekretu z dnia 31 sierpnia 1944 roku o wymiarze kary dla faszystowsko – hitlerowskich zbrodniarzy winnych zabójstw i znęcania się nad ludnością cywilną i jeńcami oraz dla zdrajców Narodu Polskiego (Dz. U. Nr 69 / 1946, poz. 377) w zw. z art. 3 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 roku o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. Nr 155, poz. 1016 z późn. zm.).
Dotychczas ustalono nazwiska blisko 800 zamordowanych w Hartheim więźniów obozu koncentracyjnego w Dachau. Listę zamordowanych zamieszczono na stronie internetowej IPN.
Szczecińska Komisja poszukuje osób najbliższych dla zamordowanych oraz innych osób posiadających wiedzę na temat przedstawionych wydarzeń. Wszystkie osoby posiadające informacje w przedmiotowej sprawie prosi się o kontakt pisemny lub telefoniczny z Oddziałową Komisją Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Szczecinie, ul. Janickiego 30, 71 – 270 Szczecin, tel. 0-91-48-49-810.
Dotychczas ustalono nazwiska blisko 800 zamordowanych w Hartheim więźniów obozu koncentracyjnego w Dachau. Listę zamordowanych zamieszczono na stronie internetowej IPN.
Szczecińska Komisja poszukuje osób najbliższych dla zamordowanych oraz innych osób posiadających wiedzę na temat przedstawionych wydarzeń. Wszystkie osoby posiadające informacje w przedmiotowej sprawie prosi się o kontakt pisemny lub telefoniczny z Oddziałową Komisją Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Szczecinie, ul. Janickiego 30, 71 – 270 Szczecin, tel. 0-91-48-49-810.
Lista ujawnionych osób zamordowanych w Hartheim
1) Abramowicz Piotr, nr obozowy 15650, ur. 14.04.1909 w Środzie,
transport w dniu 16.01.1942r.
2) Abt Stefan, ur. 9.09.1898 w Kielczewie, transport w dniu 10.08.
3) Adamczewski Ludwik, ur. 18.-5.1908r. w Łodzi, transport w dniu 28.05.
4) Adamczyk Franciszek, nr obozowy 3221, ur. 30.05.1895r. w Niemieckiej
Lutyni, transport w dniu 15.01.1942r.
5) Adamczyk Ignacy, ur. 27.03.1907r. w m. Huczyko, transport w dniu 16.01.
6) Adamczyk Władysław, nr obozowy 27315, ur. 15.09.1921r. w Nowym
Dworze, transport w dniu 15.01.1942r.
7) Adamski Czesław, nr obozowy 15649, ur. 28.08.1885r. w Jägerndorf,
transport w dniu 5.01.1942r.
8) Adamski Ignacy, ur. 19.07.1882 w m. Sandfelde, transport w dniu 16.01.
9) Aksman Juliusz, nr obozowy 23727, ur. 9.06.1893r. w Jędrzejowie,
transport w dniu 10.08.1942r.
10) Alberski Stanisław, ur. 23.06.1909r. w Ropczycach, transport w dniu
12.10.
11) Aleksandrowicz Stefan, ur. 28.10.1888r. w Warszawie, transport w
dniu 16.01
12) Androchowicz Tadeusz, nr obozowy 23901, ur. 26.01.1908 we Lwowie,
transport w dniu 16.01.1942r.
13) Andryszak Adam, ur. 19.12.1895r. w m. Dzunin, transport w dniu 15.01.
14) Andryszak Stefan, ur. 11.07.1907r. w m. Ujazd, transport w dniu 16.01.
15) Andrzejewski Adam nr obozowy 28054, ur. 22.12.1880r. w Chełmie,
transport 4.05.1942r.
16) Andrzejewski Kazimierz nr obozowy 21878, ur. 16.02.1908r. w
Poznaniu, transport w dniu 10.08.1942r.
17) Aniołkowski Julian nr obozowy 27327, ur. 3.02.1908r. w Warszawie,
transport 16.01.1942r.
18) Ankadowicz Tadeusz nr obozowy 25754, ur. 1.02.1909r. w Warszawie,
transport 15.01.1942r.
19) Antosz Stanisław nr obozowy 18813, ur. 8.08.1903 w Łętowie,
transport 16.01.1942r.
20) Apanowicz Mieczysław nr obozowy 4418, ur. 25.03.1899r. w Ostrołęce,
transport 16.01.1942r.
21) Artke Bronislaus, ur. 15.12.1887r. w Płocku, transport w dniu 4.05.
22) Babiarz Marcin nr obozowy18203, ur. 11.11.1899r. w Rakszawie,
transport 15.01.1942r.
23) Bączek Jan, nr obozowy 28362, ur. 19.01.1881r. w Skalmierzycach,
transport 4.05.1942r.
24) Bąk Jan, nr obozowy 28230, ur. 12.08.1896r. w Poznaniu, transport
10.08.1942r.
25) Bąk Jan, nr obozowy 15709, ur. 17.12.1890r. w Olszynach, transport
12.10.1942r.
26) Bąk Jan, nr obozowy 28422, ur. 23.06.1882r. w Olobak-Zieten,
transport 4.05.1942r.
27) Bakowski Jan, nr obozowy 9238, ur. 22.01.1881r. w Pakości, transport
12.10.1942r.
28) Balacz Walenty, nr obozowy 27966, ur. 25.08.1919r. w Częstochowie,
transport 4.05.1942r.
29) Balcerowicz Józef, nr obozowy 17217, ur. 6.11.1894r. we Wrockach,
transport 4.05.1942r.
30) Balcerzak Feliks, nr obozowy 28110, ur. 7.11.1877r. w Kopojnie,
transport 4.05.1942r.
31) Bałata Wojciech, nr obozowy 25786, ur. 26.10.1910r. w Pow.
Tarnobrzeg, transport 15.01.1942r.
32) Bandel Alojzy, ur.20.10.1900r. w m. Srebrna, transport w dniu 15.01.
33) Bankowski Leon, nr obozowy 27223, ur. 19.12.1903r. w Warszawie,
transport 15.01.1942r.
34) Baran Bolesław, nr obozowy 27329, ur. 30.12.1913r. w Borku,
transport 16.01.1942r.
35) Baran Stanisław, nr obozowy 27531, ur. 29.04.1901r. w Dobczycy,
transport 15.01.1942r.
36) Baran Władysław, nr obozowy 17207, ur. 19.06.1906r. w Sosnowcu,
transport 16.01.1942r.
37) Baron Józef, nr obozowy15677, ur. 9.04.1889r. w Soppau, transport
16.01.1942r.
38) Bartys Julian, nr obozowy 18502, ur. 1.02.1893r. w Drazgowie,
transport 15.01.1942r.
39) Bartosik Piotr, nr obozowy 30898, ur. 2.10.1883r. w Makowie,
transport 12.11.1942r.
40) Baumwollspinner Adolf, nr obozowy 18204, ur. 13.04.1913r. we
Frankfurcien. Odrą, transport 16.01.1943r.
41) Bębenek Władysław, nr obozowy 27530, ur. 6.04.1912r. w Bielanach,
transport 15.01.1942r.
42) Bednarek Bolesław, nr obozowy10043, ur. 9.06.1890r. w Chojnach,
transport 16.01.1942r.
43) Bednarz Andrzej, nr obozowy 27224, ur. 14.08.1912r. w Bukowsku,
transport 16.01.1942r.
44) Bednarek Franciszek, nr obozowy 8163, ur.14.10.1896r. w Solcy
Wielkiej, transport 15.01.1942r.
45) Beitz Emil, nr obozowy 3240, ur. 14.04.1896r. w Hindernburgu,
transport 15.01.1942r.
46) Bejm Wacław, nr obozowy 27228, ur. 25.05.1904r. w Warszawie,
transport 16.01.1942r.
47) Becker Kazimierz, nr obozowy 20340, ur. 01.12.1912r. w Kruszy
Duchownej, transport 16.01.1942r.
48) Berdys Józef, nr obozowy 24663, ur. 13.11.1913r. w Częstochowie,
transport 15.01.1942r.
49) Berent Leopold, nr obozowy 28369, ur. 15.11.1875r. w Dębach
Szlacheckich, transport 04.05.1942r.
50) Białas Paweł, nr obozowy 28423, ur. 26.05.1876r. w Feldkirchen,
transport 04.05.1942r.
51) Białek Paweł, nr obozowy 19328, ur. 14.02.1890r. w Rasuhow,
transport 15.01.1942r.
52) Biedrowski Władysław, nr obozowy 31837, ur. 18.05.1904r. w
Siedliszowicach, transport 12.10.1942r.
53) Biela Robert, nr obozowy 27226, ur. 21.02.1912r. w Paprocanach,
transport 06.01.1942r.
54) Bielawski Czesław, nr obozowy 15703, ur. 13.07.1883r. w Kleczku,
transport 04.05.1942r.
55) Bielawski Józef, nr obozowy 22668, ur. 04.04.1894r. w Stróży,
transport 10.08.1942r.
56) Bielski Romuald, nr obozowy 30905, ur. 03.12.1897r. w Służewie,
transport 12.10.1942r.
57) Biełatowicz Władysław, ur. 20.08.1897r. w m. Paszczyna, transport w
dniu 15.01.
58) Bieniecki Piotr, ur. 16.01.1893 w Kijowie, transport w dniu 10. 08.
59) Bienkowski Józef, ur. 11.11.1880 w Biernacicach, transport w dniu 16.01.
60) Binienda Stanisław, nr obozowy 27431, ur. 24.01.1912r. w
Janiszkowicach, transport 15.01.1942r.
61) Binkowski Józef, nr obozowy 28365, ur. 07.11.1902r. w Łęgu
Balińskim, transport 01.12.1942r.
62) Binkowski Józef, nr obozowy 8620, ur. 11.11.1880r. w Dalikowie,
transport 16.01.1942r.
63) Bioły Piotr, nr obozowy 28813, ur. 31.01.1879r. w Trockenfeld,
transport 04.05.1942r.
64) Blachman Moses Wolf, ur. 12.08.1878 r. w Łodzi, transport w dniu 16.01.
65) Blatt Marek, nr obozowy 31250, ur. 08.08.1905r. w Działoszycach,
transport 12.10.1942r.
66) Blatt Michał, nr obozowy 31251, ur. 10.05.1909r. w Działoszycach,
transport 12.10.1942r.
67) Błażejczak Walenty, nr obozowy 20848, ur. 12.11.1886r. w Borku,
transport 16.01.1942r.
68) Błędowski Eugeniusz, nr obozowy 26336, ur. 18.04.1915r. w Warszawie,
transport 20.06.1941r.
69) Bobek Antoni, nr obozowy 27533, ur. 11.11.1918r. w Bukowie,
transport 15.01.1942r.
70) Bobowski Lorenz, ur. 8.09.1909r. w Dynowie, transport w dniu 16.01.
71) Bochenek Karol, nr obozowy 15151, ur. 15.11.1900r. w Cieszynie,
transport 15.01.1942r.
72) Bogacz Edward, nr obozowy 15705, ur. 01.08.1905r. w Kosakowie,
transport 15.01.1942r.
73) Bogacki Bartłomiej, nr obozowy 20915, ur. 12.08.1864r. w
Wartogłowicach, transport 16.01.1942r.
74) Bogucki Jan, nr obozowy 3829, ur. 15.08.1903r. w Polesiu Nowym,
transport 16.01.1942r.
75) Bogucki Tadeusz, nr obozowy 3929, ur. 26.05.1904r. w Płocku,
transport 15.01.1942r.
76) Bojanowski Franciszek, nr obozowy 18214, ur. 12.11.1883r. w Briesen,
transport 15.01.1942r.
77) Bojarczuk Michał, nr obozowy 27532, ur. 29.09.1915r. w Hrubieszowie,
transport 16.01.1942r.
78) Bołczuk Jan, nr obozowy 25283, ur. 05.05.1883r. w Pawłowie,
transport 04.05.1942r.
79) Bombicki Gustaw, nr obozowy 28424, ur. 11.07.1883r. w Kępnie,
transport 04.05.1942r.
80) Boras Andrzej, nr obozowy 27397, ur. 05.11.1896r. w Łodzi, transport
23.02.1942r.
81) Borkowy Konstanty, nr obozowy 17612, ur. 06.01.1899r. w Nikolai
Reta, transport 16.01.1940r.
82) Borkowski Edward, nr obozowy 25748, ur. 02.02.1901r. w Warszawie,
transport 04.05.1942r.
83) Boroń Andrzej, nr obozowy 24469, ur. 18.11.1908r. w Jeziorzanach,
transport 15.01.1942r.
84) Borowicki Tadeusz, nr obozowy 25563, ur. 01.08.1910r. w
Aleksandrowie, transport 10.08.1942r.
85) Borówka Władysław, nr obozowy 21157, ur. 28.01.1915r. w Mrzygłódce,
transport 15.01.1942r.
86) Bornc Bolesław, nr obozowy 15711, ur. 24.01.1887r. w Wólce,
transport 15.01.1942r.
87) Boszko Jan, nr obozowy 40158, ur. 27.01.1925r. w Trockenau,
transport 16.01.1942r.
88) Botkie Wacław, nr obozowy 24660, ur. 18.12.1915r. w Łokoszynie,
transport 16.01.1942r.
89) Brak Józef, nr obozowy 19333, ur. 20.07.1898r. w Bielsku, transport
16.01.1942r.
90) Brajtbart Icek, nr obozowy 31252, ur. 20.10.1919r. w Jędrzejowie,
transport 12.101942r.
91) Brenk Walenty, nr obozowy transport 26539, ur. 11.02.1924r. we
Wrotkowie, transport 16.01.1942r.
92) Brodziński Roman, nr obozowy 24674, ur. 18.04.1917r. w Kwśniowie,
transport 15.01.1942r.
93) Bruzik Tadeusz, nr obozowy 31845, ur. 14.08.1914r. w Łodzi,
transport 12.10.1941r.
94) Brummer Salomon, nr obozowy 17224, ur. 24.10.1876r. w Lutowisku,
transport 16.01.1942r.
95) Bruski Jan, nr obozowy 22479, ur. 23.01.1883r. w Łągu, transport
04.05.1942r.
96) Bryja Franciszek, nr obozowy 22196, ur. 31.05.1910r. w Rajczy,
transport 04.05.1942r.
97) Bryll Jan, nr obozowy 28475, ur. 11.11.1892r. w Kobielach, transport
04.05.1942r.
98) Brzezik Ignacy, nr obozowy 28361, ur. 06.02.1902r. w Pierzchałach,
transport 04.05.1942r.
99) Brzozowski Władysław, nr obozowy 27231, ur. 28.03.1921r. w
Janowicach, transport 16.01.1942r.
100) Brzuski Henryk, nr obozowy 24550, ur. 14.01.1896. w Przytce,
transport 12.10.1942r.
101) Brzuski Jan, ur. 23.01.1883 r. w m. Łong, transport 4.05.
102) Brzuszczyński Henryk, nr obozowy 22673, ur. 22.11.1888r. w Białej
Rawskiej, transport 04.05.1942r.
103) Buchora Jan, ur. 21.05.1916r. w Woleżańsku, transport w dniu
15.01.1942r.
104) Budkiewicz Józef, nr obozowy 31847, ur. 27.04.1898r. w Łapach,
transport 12.10.1942r.
105) Bukanowski Michał, nr obozowy 4650, ur. 18.08.1893r. w Więckach,
transport 16.011942r.
106) Bułka Jan, nr obozowy 31253, ur. 21.07.1903r. w Przemyślu,
transport 12.10.1942r.
107) Burjański Ryszard, nr obozowy 15727, ur. 15.03.1907r. w Labaud,
transport 04.05.1942r.
108) Burjański Roman, nr obozowy 23351, ur. 10.04.1921r. w Ostrowie,
transport 16.01.1942r.
109) Butta Witold, nr obozowy 25691, ur. 22.07.1904r. w Warszawie,
transport 15.01.1942r.
110) Butkiewicz Bronisław, nr obozowy 28357, ur. 07.01.1892r. w
Małoszynie, transport 04.05.1942r.
111) Bylak Ludwik, nr obozowy 2722, ur. 12.08.1905r. w Cieszynie,
transport 16.01.1942r.
112) Cal Stefan, nr obozowy 28568, ur. 17.08.1894r. w Dobrej, data
wywózki 12.11.1942r.
113) Cepiet Karol, nr obozowy25291, ur. 04.06.1908r. w Giebuttowie, data
wywózki 10.08.1942r.
114) Cesarz Jan, nr obozowy 28157, ur. 16.11.1880r. w Winownie, data
wywózki 04.05.1942r.
115) Chaberkowski Stefan, nr obozowy 22818, ur. 04.08.1896r. w
Złoczewie, data wywózki 10.08.1942r.
116) Chabowski Wincenty, nr obozowy 27113, ur. 17.12.1872r. w Zdżary,
data wywózki 04.05.1942r.
117) Chadzinski Eugeniusz, nr obozowy 25737, ur. 26.12.1893r. w
Zawierciu, data wywózki 15.01.1942r.
118) Chałupski Chaim, nr obozowy 27333, ur. 03.12.1899r. w Kaliszu, data
wywózki 16.01.1942r.
119) Chełminiak Bronisław, nr obozowy 14940, ur. 21.05.1906r. w Tczewie,
data wywózki 15.01.1942r.
120) Chlond Alfred, nr obozowy 25680, ur. 05.06.1923r. w Częstochowie,
data wywózki 15.01.1942r.
121) Chłasta Franciszek, nr obozowy 8468, ur. 09.01.1898r. w Anna -
Hucie, data wywózki 16.01.1942r.
122) Chmielecki Teodor, nr obozowy 8226, ur. 03.04.1883r. w
Piaskowicach, data wywózki 16.01.1942r.
123) Choda Grzegorz, nr obozowy 15605, ur. 23.04.1900r. w Murawcu, data
wywózki 15.01.1942r.
124) Chodyński Stefan, nr obozowy 30919, ur. 13.05.1884r. w Woli, data
wywózki 12.10.1942r.
125) Chojnacki Stanisław, nr obozowy 8565, ur. 02.04.1877r. w Piskorni,
data wywózki 04.05.1942r.
126) Cholewa Władysław, nr obozowy 25612, ur. 07.03.1887r. w Łodzi, data
wywózki 16.11.1942r.
127) Choroszyński Bolesław, nr obozowy 28497, ur. 05.12.1870r. w
Koninie, data wywózki 04.05.1942r.
128) Chrust Eugeniusz, ur. 20.09.1919r. w Nieliszu, transport. 16.01.1942r.
129) Chudziak Władysław, nr obozowy 19363, ur. 22.?.1913r. w Kaliszu,
data wywózki 15.01.1942r.
130) Chudzik Stanisław, nr obozowy 17237, ur. 27.08.1898r. w Bobrowym,
data wywózki 16.01.1942r.
131) Chudzikiewicz Mieczysław, nr obozowy 25932, ur. 07.03.1914r. w
Krakowie, data wywózki 15.01.1942r.
132) Chwiłowicz Marian, nr obozowy 28286, ur. 02.04.1886r. w Słupcy,
data wywózki 04.05.1942r.
133) Chwiłowicz Aureliusz, nr obozowy 28508, ur. 13.09.1873r. w Słupcy,
data wywózki 04.05.1942r.
134) Chyczewski Józef, nr obozowy 22648, ur. 05.03.1899r. w Kiełbowie,
data wywózki 10.08.1942r.
135) Chylak Antoni, nr obozowy 26792, ur. 25.03.1915r. w Palaneczce,
data wywózki 16.01.1942r.
136) Ciążyński Stanisław, nr obozowy 14930, ur. 06.04.1889r. w Poznaniu,
data wywózki 12.10.1942r.
137) Cichy Kazimierz, nr obozowy 15732, ur. 18.02.1873r. w Pińczycach,
data wywózki 15.01.1942r.
138) Cichowski Mikołaj, nr obozowy 21268, ur. 06.12.1891r. w
Krzywonodze, data wywózki 16.01.1942r.
139) Cieszkowski Stanisław, nr obozowy 32053, ur. 09.06.1911r. w
Kamionce, data wywózki 12.10.1942r.
140) Cierznikowski Franciszek, nr obozowy 17619, ur. 22.07.1920r. w
Ototawicach, data wywózki 04.05.1942r.
141) Ciesielczyk Henryk, nr obozowy 28401, ur. 28.04.1903r. w Zgierzu,
data wywózki 12.10.1942r.
142) Ciesielski Andrzej
143) Cieślak Jan, nr obozowy 22126, ur. 13.01.1903r.w Gutwaldzie, data
wywózki 04.05.1942r.
144) Ciszak Bolesław, nr obozowy 28122, ur. 14.02.1892r. w
Siedmiorogowie, data wywózki 10.08.1942r.
145) Cnotalski Marcin, nr obozowy21258, ur. 10.10.1888r. w
Mikołajewicach, data wywózki 16.01.1942r.
146) Curyllo Marcin, nr obozowy 15735, ur. 12.07.1892r. w Chruszninie,
data wywózki 04.05.1942r.
147) Cwikla Józef, nr obozowy 27233, ur. 26.09.1895r. w miejscowosci
Dys, data wywózki 16.01.1942r.
148) Cybulski Izydor, nr obozowy23365, ur. 04.04.1904r. w Zdrojach, data
wywózki 16.01.1942r.
149) Cygler Joel, nr obozowy27536, ur. 10.09.1904r. w Nowym Mieście,
data wywózki 15.01.1942r.
150) Cymerski Anastazy, ur. 27.02.1896r. w Szulicach, transport w dniu
16.01.1942r.
151) Cyran Józef, ur. 3.03.1889r. w Woli Ruśniowskiej, transport w dniu
15.01.1942r.
152) Czajkowski Franciszek, ur. 25.04.1897r. w Kierzu, transport w
dniu15.01.1942r.
153) Czajkowski marian, ur. 15.08.1903r. w Kazimierzu, transport 4.05.1942r.
154) Czapczyk Henryk, nr obozowy22398, ur. 15.07.1898r. w Warszawie,
data wywózki 10.08.1942r.
155) Czapla Teofil, nr obozowy 27534, ur. 15.12.1902r. w Warszawie, data
wywózki 15.01.1942r.
156) Czaplewski Józef, nr obozowy 16271, ur. 19.03.1908r. w Strojach,
data wywózki 15.01.1942r.
157) Czaplicki Julian, nr obozowy 4200, ur. 14.02.1888r. w Swiniarach,
data wywózki 19.01.1942r.
158) Czapliński Wiktor, nr obozowy 27432, ur. 28.07.1909r. w Warszawie,
data wywózki 15.01.1942r.
159) Czapski Tadeusz, nr obozowy28125, ur. 03.04.1874r. w Rajsku, data
wywózki 04.05.1942r.
160) Czarkowski Zygmunt, nr obozowy 27437, ur. 13.03.1900r. w Wiedniu,
data wywózki 19.01.1942r.
161) Czarnecki Ludwik, nr obozowy 2936, ur. 23.08.1893r. w Warszawie,
data wywózki 15.01.1942r.
162) Czarnecki Wincenty, nr obozowy28140, ur. 25.03.1876r. w Zazamczy,
data wywózki 04.05.1942r.
163) Czarnocki Henryk, nr obozowy 27538, ur. 15.07.1910r. w Warszawie,
data wywózki 19.01.1942r.
164) Czajka Jan, nr obozowy 15338, ur. 15.12.1892r. w Laskowicach, data
wywózki 15.01.1942r.
165) Czajkowski Franciszek, nr obozowy 4889, ur. 25.04.1897r. w Kierzu,
data wywózki 15.01.1942r.
166) Czajkowski Marian, nr obozowy 28261, ur. 15.08.1903r. w Kazimierzu,
data wywózki 04.05.1942r.
167) Czechowski Henryk, ur. 17.01.1900r. w Warszawie, transport w dniu
19.01.1942r.
168) Czekaj Józef, nr obozowy 16268, ur. 16.03.15 w Zawierciu, data
wywózki 19.01.1942r.
169) Czempiel Józef, nr obozowy 22043, ur. 21.09.1883r. w Josefsthal,
data wywózki 04.05.1942r.
170) Czerwonka Zygmunt, ur. 16.05.1894r. w Mrozach, transport w dniu
19.01.1942r.
171) Czop Henryk, nr obozowy 26286, ur. 15.01.1898r. w Krasiczynie, data
wywózki 19.01.1941r.
172) Czora Teodor, nr obozowy 19955, ur. 19.04.1877r. w Eichenau, data
wywózki 19.01.1942r.
173) Czyrz Antoni, nr obozowy 27551, ur. 323.12.1908r. w Dortmund, data
wywózki 19.01.1942r.
174) Dąbek Jan, ur. 2.02.1916r. w Sobowie, transport w dniu 19.01.1942r.
175) Dąbrowski Piotr, nr obozowy 3973, ur. 07.01.1889r. w Sierakowicach,
data wywózki 12.10.1942r.
176) Dadan Zygmunt, nr obozowy 25810, ur. 18.07.1916r. w Warszawie, data
wywózki 19.01.1942r.
177) Dahlke Franciszek, nr obozowy 28222, ur. 27.11.1883r. w Tomaszewie,
data wywózki 04.05.1942r.
178) Dawidowski Władysław, nr obozowy 21285, ur. 18.09.1908r. w
Birnbaum, data wywózki 06.11.1940r.
179) Dębiec Józef, ur. 10.07.1897r. w Tomaszowie, transport 19.01.1942r.
180) Dębiński Antoni, nr obozowy 28028, ur. 07.03.1867r. w Gąsiorowie,
data wywózki 28.05.1941r.
181) Dębski Hilary, ur. 21.04.1883r. w Krasnopolu, transport w dniu
19.01.1942r.
182) Deląg Inocenty, ur. 15.03.1896r. w Dależycach, transport w dniu
19.01.1942r.
183) Dembowski Kazimierz, nr obozowy 22238, ur. 03.08.1912r. w
Strzyżowie, data wywózki 10.08.1942r.
184) Depta Jan, nr obozowy 15024, ur. 04.01.1908r. w Rybniku, data
wywózki 19.01.1942r.
185) Depta Jan, nr obozowy 30924, ur. 29.08.1975r. w Rybniku, data
wywózki 12.10.1942r.
186) Deskiewicz Franciszek, nr obozowy 32733, ur. 14.01.1905r. w
Grubcach, data wywózki 02.11.1944r.
187) Detkens Edward, nr obozowy 27831, ur. 14.10.1885r. w Warszawie,
data wywózki 10.08.1942r.
188) Dix Stanisław, ur.5.05.1895r. w Szamocinie, transport 19.01.1942r.
189) Długołecki Czesław, ur. 14.12.1899r. w Strzelmieszycach, transport
w dniu 19.01.1942r.
190) Dmowski Stefan, nr obozowy 27338, ur. 07.03.1904r. w Popowie, data
wywózki 19.01.1942r.
191) Dobek Zdzisław, nr obozowy 15764, ur. 29.11.1876r. w Siedlcach,
data wywózki 19.01.1942r.
192) Dobiecki Czesław, nr obozowy 24709, ur. 06.11.1914r. w Topolce,
data wywózki 19.01.1942r.
193) Dobrowolski Antoni, ur. 13.06.1907r. w Jasowie, transport w dniu
19.01.1942r.
194) Dobrowolski Stanisław, nr obozowy 27236, ur. 01.04.1908r. w
Węgleszynie, data wywózki 19.01.1942r.
195) Dolaciński Stefan, nr obozowy 27652, ur. 02.10.1918r. w
Piaskowicach, data wywózki 19.01.1942r.
196) Dolata Ludwik, nr obozowy 8262, ur. 21.08.1872r. w Tarchałach, data
wywózki 19.01.1942r.
197) Domagalski Leon, nr obozowy 28457, ur. 13.03.1888r. w Warszawie,
data wywózki 04.05.1942r.
198) Domański Grzegorz, nr obozowy 28376, ur. 11.11.1875r. w Czeladzi,
data wywózki 04.05.1942r.
199) Doman Walenty, nr obozowy 27438, ur. 22.02.1914r. w m. Lecka, data
wywózki 19.01.1942r.
200) Domański Grzegorz, ur.11.11.1875r. w Czeladzi, transport 4.05.1942r.
201) Dominowski Stanisław, ur. 19.06.1912r. w Józefowie, transport
19.01.1942r.
202) Domoracki Aleksander, nr obozowy 26099, ur. 03.06.1895r. w
Zdzwinsku, data wywózki 19.01.1942r.
203) Downar Stefan, ur. 13.08.1886r. w m. Wieruszów, transport w dniu
4.05.1942r.
204) Drabik Władysław, nr obozowy 27243, ur. 29.03.1897r. w Ostrowie
Lubelskim, data wywózki 19.01.1942r.
205) Drapiewski Teodor, nr obozowy 21944, ur. 14.01.1880r. w Gackach,
data wywózki 10.08.1942r.
206) Drazek Józef
207) Drelowiec Franciszek, nr obozowy 25299, ur. 07.11.1904r. w Misiach,
data wywózki 04.05.1942r.
208) Drzewiecki Franciszek, nr obozowy 22666, ur. 26.02.1908r. w Zdunach,
data wywózki 10.08.1942r.
209) Duda Stefan, ur. 1.11.1888r. w Dzikowie, transport w dniu 19.01.1942r.
210) Dudek Michał, nr obozowy 24770, ur. 01.09.1904r. w Jarosławiu, data
wywózki 04.05.1942r.
211) Dudziak Józef, nr obozowy 27235, ur. 09.03.1912r. w Kamionnej, data
wywózki 03.03.1942r.
212) Dukaczewski Jan, nr obozowy 23198, ur. 25.11.1914r. w Nowym
Izdebnie, data wywózki 19.01.1942r.
213) Dura Hieronim
214) Durek Roman, ur. 28.02.1901r. w Osoninie, transport w dniu 4.05.1942r.
215) Duszczyk Władysław, nr obozowy 22826, ur. 22.12.1884r. w
Strzelcach, data wywózki 04.05.1942r.
216) Duszyński Marian, nr obozowy 27435, ur. 15.08.1903r. w Warszawie,
data wywózki 19.01.1942r.
217) Dwornicki Walenty, nr obozowy 21937, ur. 29.01.1884r. w Wolfsdorf,
data wywózki 04.05.1942r.
218) Dybizbański Jan, nr obozowy 28058, ur. 18.11.1895r. w Poznaniu,
data wywózki 04.05.1942r.
219) Dydymski Roman, nr obozowy 2847, ur. 25.07.1882r. w Santomischl,
data wywózki 19.01.1942r.
220) Dyja Edward, nr obozowy 28348, ur. 18.09.1894r. w Połomyi, data
wywózki 10.08.1942r.
221) Dyl Stefan, ur. 13.11.1902r. w Warszawie, transport w dniu 19.01.1942r.
222) Dyla Stanisław, ur. 27.04.1891r. w Okocimiu, transport w dniu
12.10.1942r.
223) Dym Dawid, nr obozowy 27238, ur. 12.03.1912r. w Krakowie, data
wywózki 19.01.1942r.
224) Dyrdas Zygmunt, nr obozowy 30440, ur. 02.05.1922r. w Grodźcu, data
wywózki 12.10.1942r.
225) Dzenisch (Dzenisz) Leon, nr obozowy 22642, ur. 21.01.1906r. w
Parschkau, data wywózki 10.08.1942r.
226) Dzidzia Feliks, ur. 30.05.1890r. w Jasienicy, transport w dniu
4.05.1942r.
227) Dziegiecki Jan, nr obozowy 28235, ur. 16.10.1887r. w Poznaniu, data
wywózki 04.05.1942r.
228) Dziekanowski Stanisław, nr obozowy 9262, ur. 22.01.1874r. w
Zwierzyńcu, data wywózki 19.01.1942r.
229) Dziewanowski Kazimierz, ur. 21.05.1879r. w Grodkowie, transport w
dniu 19.01.1942r.
230) Dziki Mieczysław, nr obozowy 19365, ur. 02.04.1913r. w Łodzi, data
wywózki 19.01.1942r.
231) Dzikowski Jan, nr obozowy 28191, ur. 24.06.1885r. w Kaliszu, data
wywózki 04.05.1942r.
232) Eichel Stanisław, nr obozowy 17639, ur. 06.06.1902r. w m. Skole
(Ukraina), data wywózki 10.07.1942r.
233) Eliajsz Wincenty, nr obozowy 28218, ur. 01.07.1883r. w
Częstochowie, data wywózki 04.05.1942r.
234) Epstein Maichał
235) Fabiszak Adam, nr obozowy 17258, ur. 23.11.1903r. w Obielewie, data
wywózki 19.01.1942r.
236) Falkowski Teofil, nr obozowy 22475, ur. 08.08.1908r. w Mrocznej,
data wywózki 10.08.1942r.
237) Falkowski Wiktor, ur. 21.02.1889r. w m. Swiba, transport w dniu
4.05.1942r.
238) Farjaszewski Jerzy, ur. 12.01.1923r. w Warszawie, transport w dniu
19.01.1942r.
239) Fedde Wincenty, ur. 9.04.1887r. w Czyczkowie, transport w dniu
19.01.1942r.
240) Felis Marian, ur. 13.01.1916r. w Częstochowie, transport w dniu
12.10.1942r.
241) Fengler Stanisław, ur. 2.11.1886r. w Wojnicach, transport w dniu
4.05.1942r.
242) Fere Kassjan, ur. 28.01.1902r. we Lwowie, transoport w dniu
20.01.1942r.
243) Ficner Władysław, ur. 3.06.1884r. w m. Smardow, transport w dniu
20.01.1942r.
244) Fierla Paweł, ur. 29.06.1883r. w Łazach, transport w dniu 10.08.1942r.
245) Fieweger Teofil, ur. 28.031886r. w Kościanie, transport w dniu
4.05.1942r.
246) Fijałkowski Adam, nr obozowy 28270, ur. 13.11.1883r. w Dobrzyniu,
data wywózki 04.05.1942r.
247) Fijałkowski Stefan, nr obozowy 17255, ur. 03.07.1903r. w
Nieborowie, data wywózki 22.01.1942r.
248) Filasiewicz Roman, nr obozowy 30937, ur. 29.06.1903r. w Krakowie,
data wywózki 14.10.1942r.
249) Fiszbach Henryk, nr obozowy 28044, ur. 14.01.1870r. w Klecku, data
wywózki 04.05.1942r.
250) Fleczyński Franciszek, ur. 29.01.1881r. w m. Radziwie, transport w
dniu 28.05.1942r.
251) Folbarz Adam, nr obozowy 15843, ur. 12.05.1882r. w Gorzycach, data
wywózki 20.01.1942r.
252) Formanowicz Leon, ur. 26.03.1878r. w Szubinie, transport w dniu
4.05.1942r.
253) Forys Antoni, ur. 14.04.1913r. w Grembinie, transport w dniu
22.01.1942r.
254) Fraczek Klemens, ur. 14.04.1909r. w m. Wilków, transport w dniu
20.01.1942r.
255) Frączek Władysław, nr obozowy 27253, ur. 08.04.1918r. w Tarnowie,
data wywózki 22.01.1942r.
256) Frankiewicz Henryk, nr obozowy 31865, ur. 15.06.1899r. w Tomaszowie
Mazowieckim, data wywózki 14.10.1942r.
257) Frankowski Stanisław, nr obozowy 11585, ur. 23.04.1907r. w Łodzi,
data wywózki 20.01.1942r.
258) Fras (Fraś) Stanisław, nr obozowy 8823, ur. 18.08.1892r. w
Zmyślonej Parzykowskiej, data wywózki 1942r.
259) Friedmann Manes, nr obozowy 17277, ur. 08.07.1887r. w Strzyżowie,
data wywózki 22.01.1942r.
260) Froese Władysław, nr obozowy 27441, ur. 05.05.1910r. w Pulkowie,
data wywózki 22.01.1942r.
261) Front Zdzisław, nr obozowy 15840, ur. 1920r. w Zawojach, pow.
Wadowice, data wywózki 20.01.1942r.
262) Frydman Sucher, nr obozowy 27245, ur. 31.05.1898r. w Warszawie,
data wywózki 22.01.1942r.
263) Furman Andrzej, nr obozowy 26932, ur. 19.10.1921r. w Zupawie, data
wywózki 10.08.1942r.
264) Furmańczyk Paweł, nr obozowy 24751, ur. 24.01.1912r. w m. Wzdol
Rzadowy, data wywózki 22.01.1942r.
265) Furmański Franciszek, nr obozowy 27347, ur. 10.10.1905r. w
Warszawie, data wywózki 1942r.
266) Gabryelski Tadeusz, ur. 28.10.1909r. w Kłodawie, transport w dniu
10.08.1942r.
267) Gadecki Władysław, ur. 2.09.1913r. w Adamowie, transport w dniu
7.10.1942r.
268) Gagatko, Antoni, ur. 8.11.1895r. w Jędruszkowcach, transport w dniu
22.01.1942r.
269) Gajerman Szmul, ur. 7.07.1891r. w Lublinie, transport w dniu
20.01.1942r.
270) Gałczyński Stefan, ur. 22.08.1888r. w m. Ociesieki, transport w
dniu 5.04.1942r.
271) Gapik Sylwestar, ur. 18.12.1921r. w Krotoszynie, transport w dniu
10.08.1942r.
272) Garbarczyk Stefan, ur. 12.03.1920 r. w Kroczewie, transport w dniu
3.03.1942r.
273) Garwoliński Wacław, ur. 16.10.1879r. w Wolczynie, transport w dniu
4.05.1942r.
274) Gąsiorowski Jerzy, nr obozowy 31869, ur. 13.05.1924r. w Warszawie,
data wywózki 07.10.1942r.
275) Gąsowski Jan, nr obozowy 28040, ur. 10.07.1875r, w m. Warde Stare,
data wywózki 04.05.1942r.
276) Gauza Stanisław, nr obozowy 30950, ur. 06.05.1885r. w Ziernikach,
data wywózki 07.10.1944r.
277) Gaweł Jan, nr obozowy 27249, ur. 23.09.1904r. w Czekarzewicach,
data wywózki 26.06.1942r.
278) Gawera Franciszek, nr obozowy 27254, ur. 12.09.1905r. w Ponikwach,
data wywózki 22.01.1942r.
279) Gawlikowski Julian, nr obozowy 25667, ur. 25.09.1903r. w Sułkowie,
data wywózki 20.01.1942r.
280) Gazurek Paweł, nr obozowy 17646, ur. 04.05.1885r. w Izdebnej, data
wywózki 22.01.1942r.
281) Getko Bronisław, ur. 9.06.1911r. w m. Brok, transport w dniu
20.01.1942r.
282) Girer Naftalin, nr obozowy 32052, ur. 01.03.1915r. w m.
Raksiawa/Jarosław, data wywózki 07.10.1942r.
283) Girowski Edmund, nr obozowy 28041, ur. 13.11.1876r. w Chodeczu,
data wywózki 06.05.1942r.
284) Gładysz Bronisław, nr obozowy 28653, ur. 15.06.1913r. w
Białobrzegach, data wywózki 06.05.1942r.
285) Głażewski Kazimierz, nr obozowy 4476, ur. 03.03.1917r. w m.
Cheszki, data wywózki 06.05.1942r.
286) Gliński Antoni, nr obozowy 19699, ur. 11.06.1896r. w Krasnych
Dębach, data wywózki 22.01.1942r.
287) Gliszczyński Franciszek, nr obozowy 22477, ur. 10.10.1908r. w m.
Modzel, data wywózki 06.05.1942r.
288) Głogowski Wawrzyniec, nr obozowy 28493, ur. 10.08.1867r. w
Bobrownikach, data wywózki 06.05.1942r.
289) Głowacki Antoni, ur. 6.01.1915r. w Błoniach, transport w dniu
12.10.1942r.
290) Głowacki Stanisław, nr obozowy 27547, ur. 22.10.1910r. w
Wiecanowie, data wywózki 22.01.1942r.
291) Głowacki Teofil, nr obozowy 19700, ur. 30.08.1913r. w Dobrej, data
wywózki 22.01.1942r.
292) Gmerek Czesław, nr obozowy 28124, ur. 02.07.1883r. w Starej
Dąbrowie, data wywózki 06.05.1942r.
293) Gnidziński Bolesław, nr obozowy 21203, ur. 19.11.1913r. w Zagórzu,
data wywózki 20.01.1942r.
294) Godlewski Julian, ur. 13.07.1874r. w Godlewie, transport w dniu
6.05.1942r.
295) Godzik Jan, nr obozowy 27244, ur. 18.03.1919r. w Piaskach Wielkich,
data wywózki 22.01.1942r.
296) Godzwon Władysław, nr obozowy 16004, ur. 18.04.1888r. w Małym
Szychowie, data wywózki 22.01.1942r.
297) Golaszewski Franciszek, ur. 6.01.1888r. w Seceminie, transport w
dniu 22.01.1942r.
298) Gołębiowski Stanisław, nr obozowy 17651, ur. 16.04.1899r. w
Kazuniu, data wywózki 03.09.1942r.
299) Golębiowski Władysław, nr obozowy 28503, ur. 15.07.1887r. w Kole,
data wywózki 06.05.1942r.
300) Golędzinowski Ignacy
301) Golędzinowski Jan, nr obozowy 22240, ur. 15.09. 1877r. w Żaborowie,
data wywózki 06.05.1942r.
302) Góra Antoni, nr obozowy 24827, ur. 25.02.1908r. w Golkowicie, data
wywózki 20.01.1942r.
303) Górecki Antoni, nr obozowy 27443, ur. 14.12.1900r. w Niestachewie,
data wywózki 22.01.1942r.
304) Górecki Feliks
305) Górecki Józef, nr obozowy 28107, ur. 10.03.1891r. w Czernej, data
wywózki 06.05.1942r.
306) Gorgolewski Józef, nr obozowy 21956, ur. 06.03.1889r. w Smerzynie,
data wywózki 12.10.1942r.
307) Gorka Jan, ur. 9.05.1913 r. w Porębie, transport w dniu 20.01.1942r.
308) Gostyński Kazimierz, nr obozowy 22414, ur. 08.04.1884r. w
Warszawie, data wywózki 06.05.1942r.
309) Grabarczak Jakub, nr obozowy 28501, ur. 22.07.1882r. w Anielewie,
data wywózki 06.05.1942r.
310) Grabarczyk Jan, nr obozowy 28337, ur. 13.06.1891r. w Czestkowie,
data wywózki 06.05.1942r.
311) Grabarczyk Mikołaj, nr obozowy 30958, ur. 11.12.1895r. w
Kwiatkowicach, data wywózki 12.10.1942r.
312) Grabarek Bronisław, nr obozowy 28504, ur. 09.02.0878r. w m.
Sokołowo, data wywózki 06.05.1942r.
313) Grabiszewski Mikołaj, nr obozowy 27976, ur. 31.08.1913r. w
Szczercowie, data wywózki 06.05.1942r.
314) Grabowski Andrzej, nr obozowy 8256, ur. 31.11.1897r. w Oborach,
data wywózki 22.01.1942r.
315) Grabowski Antoni, nr obozowy 24885, ur. 12.01.1911r. w Kamieniu,
data wywózki 22.01.1942r.
316) Grabowski Zygmunt, nr obozowy 22630, ur. 25.08.1897r. w
Jędrzejowie, data wywózki 10.08.1942r.
317) Grabowski Walenty, nr obozowy 13255, ur. 17.10.1910r. w Kuźnicy
Grabowskiej, data wywózki 20.01.1942r.
318) Grabski Józef, nr obozowy 8491, ur. 11.12.1890r. w Częstochowie,
data wywózki 22.01.1942r.
319) Gradowski Czesław, nr obozowy 17648, ur. 22.08.1906r. w
Młodziejewicach, data wywózki 06.05.1942r.
320) Gradowski Paweł, nr obozowy 16042, ur. 27.06.1914r. w Baben, data
wywózki 20.01.1942r.
321) Gradowski Tadeusz, nr obozowy 27250, ur. 06.07.1921r. w
Satkowicach, data wywózki 22.01.1942r.
322) Grajek Józef, nr obozowy 19709, ur. 17.02.1879r. w Pniewach, data
wywózki 20.01.1942r.
323) Grelus Stanisław, nr obozowy 17657, ur. 08.04.1893r. w Pabianicach,
data wywózki 22.01.1942r.
324) Grocholski Edmund, nr obozowy 21886, ur. 11.03.1882r. w m. Wielkie
Wysoka, data wywózki 06.05.1942r.
325) Grodkiewicz Jan, nr obozowy 28314, ur. 26.06.1895r. w Chylczewie,
data wywózki 06.05.1942r.
326) Groń Stanisław, nr obozowy 32071, ur. 23.02.1922r. w Łodzi, data
wywózki 12.10.1942r.
327) Groth Józef, nr obozowy 27943, ur. 07.06.1903r. w Kościerzynie,
data wywózki 06.05.1942r.
328) Gruchel Jan, nr obozowy 19391, ur. 20.06.1886r. w Rudzie, data
wywózki 06.05.1942r.
329) Grudziński Józef, nr obozowy 8087, ur. 26.07.1906r. w Zduńskiej
Woli, data wywózki 06.05.1942r.
330) Grudzuński Józef, nr obozowy 27255, ur. 31.12.1907r. w Warszawie,
data wywózki 06.05.1942r.
331) Gryszczyński Edward, nr obozowy 15070, ur. 06.10.1897r. w Poznaniu,
data wywózki 09.02.1941r.
332) Gryza Roman, nr obozowy 27548, ur. 06.08.1901r. w Skorczowie, data
wywózki 22.01.1942r.
333) Gryzek Władysław
334) Grzelak Władysław, nr obozowy 28137, ur. 16.07.1900r. w Krępie,
data wywózki 12.10.1942r.
335) Grzesiak Ludwik, nr obozowy 8308, ur. 02.08.1915r. w Kempen, data
wywózki 20.08.1942r.
336) Grzesiek Franciszek, nr obozowy 28064, ur. 29.09.1879r. w
Przygodzicach, data wywózki 06.05.1942r.
337) Grzesitowski Stanisław, nr obozowy 22436, ur. 08.05.1916r. w
Brzeźnicy, data wywózki 10.07.1942r.
338) Grzybowski Jan, nr obozowy27248, ur. 14.01.1896r. w Smogorzewie,
data wywózki 10.07.1942r.
339) Grzymała Edward, nr obozowy 22664, ur. 29.09.2906r. w Kolodziażu,
data wywózki 10.07.1942r.
340) Grzymała Józef, nr obozowy 27251, ur. 10.01.1922r. w Ojcowie, data
wywózki 10.07.1942r.
341) Gubala Michał, nr obozowy 21145, ur. 05.08.1902r. w Staszowie, data
wywózki 10.07.1942r.
342) Guder Jan, nr obozowy 18426, ur. 09.02.1879r. w Baldowicach, data
wywózki 06.05.1942r.
343) Gutka Bronisław, nr obozowy 23742, ur. 04.02.1913r. w Mierzycach,
data wywózki 06.05.1942r.
344) Gzel Eugeniusz, nr obozowy 28352, ur. 04.04.1911r. w Stąporkowie,
data wywózki 10.08.1942r.
345) Haberman Jakób, nr obozowy 17661, ur. 21.07.1893r. w Zahntin, p.
Sanok, data wywózki 22.01.1942r.
346) Hałas Józef, nr obozowy 16210, ur. 15.10.1889r. w m. Kowala, data
wywózki 22.01.1942r.
347) Hałdziński Kazimierz, ur. 11.01. 1912r. w Tarnowie, transport w
dniu 20.01.1942r.
348) Hammerling Kazimierz, nr obozowy 28382, ur. 14.02.1887r. w
Warszawie, data wywózki 06.05.1942r.
349) Hassarczewski Wojciech, ur. 29.03.1912r. w Krzcięcicach, transport
w dniu 20.01.1942r
350) Heinrich Piotr, nr obozowy 31272, ur. 11.06.1902r. w m. Zagórz,
data wywózki 07.10.1942r.
351) Hektus Władysław, ur. 6.01.1901r. w Zazowie, transport w dniu
22.01.1942r.
352) Hermanczyk Oskar, ur. 1.02.1904r. w Pelplinie, transport w dniu
10.08.1942r.
353) Herz-Lukański Roman, ur. 9.08.1916r. w Warszawie, transport w dniu
20.01.1942r.
354) Hladkij (Hladkyj) Iwan, nr obozowy 30530, ur. 14.08.1903r. w
Kozorowie, data wywózki 07.10.1942r.
355) Hofman Franciszek, nr obozowy 28032, ur. 30.11.1880r. w Kretkach,
data wywózki 06.05.1942r.
356) Hohensee Teodor, ur. 10.11.1888r. w m. Kosten, transport w dniu
26.01.1942r.
357) Holz Bruno, nr obozowy 24824, ur. 11.09.1913r. w Dirschau, data
wywózki 29.02.1942r.
358) Hołuj Jan, ur. 25.04.1898r. w Myślenicach, transport w dniu
26.01.1942r.
359) Hönisch Florian, nr obozowy 28562, ur. 02.05.1891r. w
Friedrichsdorf, data wywózki 06.05.1942r.
360) Hornung Kazimierz, ur. 30.07.1893r. w Korczewie, transport w dniu
6.05.1942r.
361) Hrad Marek, ur. 10.05.1908r. w Horopcu, transport w dniu 26.01.1942r.
362) Huchracki Józef, ur. 15.10.1885r. w Katowicach, transport w dniu
6.05.1942r.
363) Idasiak Ignacy, nr obozowy 8116, ur. 06.10.1905r. w Kemel, data
wywózki 06.05.1942r.
364) Ignasiak Roman, nr obozowy 30983, ur. 01.01.1914r. w Gnaszynie,
data wywózki 07.10.1942r.
365) Imiela -- Wojtaszek Piotr, nr obozowy 15095, ur. 02.02.1881r. w
Ludwinau, data wywózki 03.03.1942r.
366) Jabłoński Władysław, nr obozowy 24311, ur. 08.07.1904r. w
Rzeszowie, data wywózki 20.01.1942r.
367) Jagielnik Tomasz, nr obozowy 31275, ur. 15.10.1906r. w Ujkowicach,
data wywózki 07.10.1942r.
368) Jagielski Andrzej, nr obozowy 19420, ur. 12.07.1885r. w Wólce, p.
Łęczyca, data wywózki 26.01.1942r.
369) Jagodziński Stefan, nr obozowy 4247, ur. 07.09.1887r. w Kikolu,
data wywózki 26.01.1942r.
370) Jägertal Jan, nr obozowy 16276, ur. 08.06.1882r. w Lelesken, data
wywózki 20.01.1942r.
371) Jakuczek Karol, nr obozowy 24922, ur. 18.10.1908r. w Michałowicach,
data wywózki 06.05.1942r.
372) Jakubowicz Jan, nr obozowy26096, ur. 24.06.1917r. w Międzyrzecu,
data wywózki 06.05.1942r.
373) Janczak Maks, nr obozowy 15128, ur. 20.03.1910r. w Grudzielcach,
data wywózki 06.05.1942r.
374) Janiak Piotr, nr obozowy 24927, ur. 29.07.1903r. w Przygodzicach,
data wywózki 26.01.1942r.
375) Janiak Stefan, nr obozowy 28490, ur. 19.12.1884r. w Złotnikach,
data wywózki 06.05.1942r.
376) Janicki Mieczysław, nr obozowy 3841, ur. 21.08.1904r. w Oryszewie,
data wywózki 06.05.1942r.
377) Jankowiak Józef, nr obozowy 31913, ur. 12.03.1913r. w Horneberg,
data wywózki 07.10.1942r.
378) Jankowski Józef, nr obozowy 31276, ur. 23.01.1915r. w Kudnie, data
wywózki 07.10.1942r.
379) Jankowski Władysław, nr obozowy 17313, ur. 02.04.1914r. w
Warszawie, data wywózki 20.01.1942r.
380) Jankowski Walenty, nr obozowy 30293, ur. 14.02.1901r. w Ultowie,
data wywózki 07.10.1942r.
381) Janowski Bolesław, nr obozowy 21428, ur. 13.03.1910r. w m. Tuchel,
data wywózki 26.01.1942r.
382) Jaranowski Bolesław, nr obozowy 22480, ur. 12.02.1897r. w Kgl.
Rehwalde, data wywózki 10.08.1942r.
383) Jarczewski Jan, nr obozowy 28066, ur. 08.12.1885r. w Gogolewie,
data wywózki 06.05.1942r.
384) Jarecki Władysław, nr obozowy 23270, ur. 22.08.1920r. w m. Sopniów,
data wywózki 20.01.1941r.
385) Jarosławski Piotr, nr obozowy 40986, ur. 06.06.1906r. w Warszawie,
data wywózki 07.10.1942r.
386) Jarosz Stanisław, nr obozowy21250, ur. 09.05.1906r. w Sandomierzu,
data wywózki 08.03.1941r.
387) Jarosz Waclaw, nr obozowy 30987, ur. 23.04.1903r. w Kol. Ostrówek,
p. Lubart, data wywózki 07.08.1942r.
388) Jarzębiński Stefa, nr obozowy 28186, ur. 04.08.1883r. w Rzgowie,
data wywózki 06.05.1942r.
389) Jarzębowicz Wacław, nr obozowy 15091, ur. 25.12.01 w Suwałkach,
data wywózki 26.01.1942r.
390) Jarzębski Stanisław, nr obozowy 27451, ur. 15.06.1919 w Skrzynnie,
data wywózki 22.01.1942r.
391) Jarzyna Arkadiusz, nr obozowy 28397, ur. 28.08.1909r. w Szewnej,
data wywózki 06.05.1942r.
392) Jasik Józef, nr obozowy 28242, ur. 26.02.1886r. w Sulisławiu, data
wywózki 07.10.1942r.
393) Jaśkiewicz Józef, nr obozowy 28993, ur. 21.03.1878r. w Piotrkowie,
data wywózki 06.05.1942r.
394) Jaśko Maksymilian, nr obozowy 17308, ur. 07.10.1900r. w Trzebionce
311, data wywózki 20.01.1942r.
395) Jaskot Franciszek, nr obozowy 15069, ur. 20.12.1912r. w Woli
Rusinowskiej, data wywózki 26.01.1942r.
396) Jaskulski Telesfor, nr obozowy 28206, ur. 14.12.1905r. w
Stawiszynie, data wywózki 06.05.1942r.
397) Jasniewicz Tomasz, nr obozowy 27956, ur. 25.11.1894r. w Kaliszu,
data wywózki 06.05.1942r.
398) Jaźdźyk Stefan, nr obozowy 4764, ur. 05.01.1908r. w Lubatce, p.
Płock, data wywózki 10.08.1942r.
399) Jedynkiewicz Edmund
400) Jędrychowski Jan, nr obozowy 22246, ur. 21.05.1899r. w Slomnikach,
data wywózki 06.05.1942r.
401) Jędrzejczak Zygmunt, nr obozowy 26113, ur. 13.02.1895r. w
Warszawie, data wywózki 07.10.1942r.
402) Jędrzejewski Antoni, nr obozowy 25957, ur. 23.08.1909r. w
Winniczce, data wywózki 26.01.1942r.
403) Jędrzejewski Henryk, nr obozowy 32098, ur. 17.04.1914r. w Kaliszu,
data wywózki 07.10.1942r.
404) Jerzykowski Albert (lub Wojciech), nr obozowy 16288, ur.
21.04.1877r. w Starkowicach (Starkowcu), data wywózki 26.01.1942r.
405) Jeziorski Michał, nr obozowy 20466, ur. 25.08.1892r. w Saybusch,
data wywózki 06.05.1942r.
406) Jezierski Stanisław, nr obozowy 27454, ur. 06.09.1914r. w
Pińczowie, data wywózki 03.03.1942r.
407) Joppek Józef, ur. 19.03.1892 r. w m. Ludwigstal, transport w dniu
26.01.1942r.
408) Jóźwiak Bolesłw, ur. 24.10.1916r. w Częstochowie, transport w dniu
26.01.1942r.
409) Jurek Wincenty, nr obozowy 8266, ur. 14.01.1876r. w Dachanowie,
data wywózki 26.01.1942r.
410) Jurkiewicz Ludwik, nr obozowy 21037, ur. 13.09.1906r. w Byczynie,
data wywózki 26.01.1942r.
411) Jurkowski Franciszek, ur. 16.09.1874r. w Siennicy, transport w dniu
20.01.1942r.
412) Kacata Stefan, nr obozowy 27350, ur. 19.08.1896r. w Ostrowcu, data
wywózki 20.01.1942r.
413) Kacperek Marian, ur. 10.12.1900 r. w Kozienicach, transport w dniu
6.05.1942r.
414) Kaczmarek Andrzej, nr obozowy 17679, ur. 10.11.1887r. w Warszawie,
data wywózki 26.01.1942r.
415) Kaczmarek Antoni, nr obozowy 7993, ur. 15.09.1903r. w Zawawicach,
data wywózki 26.01.1942r.
416) Kaczmarek Antoni, nr obozowy 30990, ur. 12.01.1898r. w Karczewie,
data wywózki 14.10.1942r.
417) Kaczmarek Jan, nr obozowy 24923, ur. 31.10.1914r. w Adamowie, data
wywózki 20.01.1942r.
418) Kaczmarek Jan, nr obozowy 21188, ur. 21.06.1888r. w Lobenu, data
wywózki 26.01.1942r.
419) Kaczorowski Henryk, nr obozowy 24547, ur. 10.07.1888r. w
Bierzwienna, data wywózki 06.05.1942r.
420) Kadoc Władysław, nr obozowy 27457, ur. 12.10.1882r. we Lwowie, data
wywózki 26.01.1942r.
421) Kahan Jerzy, ur. 2.01.1921r. w Warszawie, transport w dniu 26.01.1942r.
422) Kaleta Andrzej, nr obozowy 27351, ur. 22.11.1917r. w Tęczynie, data
wywózki 26.01.1942r.
423) Kalinowski Czesław, nr obozowy 31263, ur. 19.02.1914r. w
Kołodziążu, data wywózki 07.10.1942r.
424) Kalinowski Leon, nr obozowy 25301, ur. 10.04.1879r. w Warszawie,
data wywózki 06.05.1942r.
425) Kalman Franciszek, nr obozowy 27352, ur. 29.09.1914r. w Zalianowie,
data wywózki 20.01.1942r.
426) Kałużniacki Jan, ur. 22.02.1908r. w Metarce, transport w dniu
26.01.1942r.
427) Kamiński Ignacy, nr obozowy 19747, ur. 22.07.1888r. w m. Libanz,
data wywózki 20.01.1942r.
428) Kamiński Józef, nr obozowy 14598, ur. 23.02.1895r. w Ozorkowie,
data wywózki 26.01.1942r.
429) Kamiński Marian, ur. 23.03.1909r. w Częstochowie, transport w dniu
20.01.1942r.
430) Kamiński Wacław, nr obozowy 28268, ur. 10.12.1876r. w Przesnykach,
data wywózki 06.05.1942r.
431) Kamota Jan, nr obozowy 27261, ur. 18.12.1918r. w m. Nieświn, data
wywózki 06.05.1942r.
432) Kanarek Michał, ur. 10.09.1888r. w Nadarzycach, transport w dniu
6.05.1942r.
433) Kania Józef, ur. 11.03.1894r. w Dobroniu, transport w dniu 20.01.1942r.
434) Kapsa Piotr, nr obozowy 15859, ur. 28.07.1879r. w Sachausen, data
wywózki 26.01.1942r.
435) Karaś Czesław, nr obozowy 32040, ur. 28.08.1921r. w Bełżcu, data
wywózki 07.10.1942r.
436) Karbowiak Jan, nr obozowy 28297, ur. 11.12.1895r. w Białkach, data
wywózki 06.05.1942r.
437) Karczewski Apolinary, nr obozowy 28325, ur. 23.07.1876r. w
Radomsku, data wywózki 06.05.1942r.
438) Karczewski Stefan, nr obozowy 28301, ur. 04.08.1886r. w Lublinie,
data wywózki 06.05.1942r.
439) Karmazyn Szmul, nr obozowy 20997, ur. 04.11.1919r. w Tomaszowie
Maz., data wywózki 06.05.1942r.
440) Karolak Wacław, nr obozowy 25695, ur. 12.10.1914r. w Głogowcu, data
wywózki 06.05.1942r.
441) Kasiczak Stefan, nr obozowy 27264, ur. 01.08.1912r. w Radomsku,
data wywózki 26.01.1942r.
442) Kasiński Stanisław, nr obozowy 28034, ur. 18.04.1872r. w Kutnie,
data wywózki 06.05.1942r.
443) Kasperkowiak Antoni, nr obozowy 32041, ur. 10.01.1896r. w Schlewen,
data wywózki 07.10.1942r.
444) Kasprowicz Jan, nr obozowy 28305, ur. 12.06.1901r. w Krzywonce,
data wywózki 10.08.1942r.
445) Kasprzak Tadeusz, nr obozowy 5106, ur. 17.02.1910r. w Staniszewie,
data wywózki 26.01.1942r.
446) Kaszuba Kazimierz, nr obozowy 29224, ur. 29.02.1904r. w Opatówku,
data wywózki 10.08.1942r.
447) Katuszewski Feliks, nr obozowy 22312, ur. 10.11.1886r. w Charłipii,
data wywózki 06.05.1942r.
448) Katz Slama, ur. 20.03.1920r. w Warszawie, transport w dniu 20.01.1942r.
449) Kawczyński Antoni, ur. 21.09.1897r. w Lipinie, transport w dniu
26.01.1942r.
450) Kawczyński Marian, ur. 22.06.1904r. w m. Elisenhof, transport w
dniu 26.01.1942r.
451) Kazimierowicz Henryk, ur. 8.06.1896r. w Warszawie, transport w dniu
10.08.1942r.
452) Kempkiewicz Jan, nr obozowy 23329, ur. 10.01.1921r. w Pińczowie,
data wywózki 26.01.1942r.
453) Kiciński Jan, nr obozowy 21869, ur. 22.01.1891r. w m. Siekawo, data
wywózki 06.05.1942r.
454) Kiełbasa Stanisław, nr obozowy 14571, ur. 14.09.1878r. w Nowych
Zukowicach, data wywózki 12.11.1940r.
455) Kierzkowski Bolesław, nr obozowy 31001, ur. 26.08.2885r. w
Ozorkowie, data wywózki 07.09.1942r.
456) Kiszkurno Antoni, nr obozowy 22819, ur. 29.01.1893r. w
Wardowszczyźnie, data wywózki 06.05.1942r.
457) Klein Joel, ur.29.08.1916r. w Warszawie, transport w dniu 7.10.1942r.
458) Kleta Marian, nr obozowy 27978, ur. 12.05.1905r. w Olechowie, data
wywózki 06.05.1942r.
459) Klimaszewski Władysław, nr obozowy 4459, ur. 05.09.1904r. w
Wierzbicy Pańskiej, data wywózki 10.08.1942r.
460) Klimek Jan, nr obozowy 15863, ur. 03.11.1899r. w Dietrichsdorf,
data wywózki 20.01.1942r.
461) Klimek Józef, nr obozowy 11911, ur. 11.01.1880r. w Retkinii, data
wywózki 26.01.1942r.
462) Klimkiewicz Witold, nr obozowy 21958, ur. 01.04.1905r. w Bogusław,
data wywózki 12.10.1942r.
463) Klin Konrad, nr obozowy 22623, ur. 27.02.1902r. w Ponschau, data
wywózki 10.08.1942r.
464) Kłosiński Kazimierz, nr obozowy 27460, ur. 17.02.1916r. w Koltówce,
data wywózki 20.01.1942r.
465) Kłoska Julian, nr obozowy 15873, ur. 29.12.1905r. w Hindenburg,
data wywózki 26.01.1942r.
466) Klubek Leon, nr obozowy 29794, ur. 01.04.1922r. w Kolbuszowej
Górnej, data wywózki 07.06.1942r.
467) Kluge Marcin, nr obozowy 23213, ur. 30.10.1887r. w Regnie, p. Rawa,
data wywózki 26.01.1941r.
468) Klus Ignacy, nr obozowy 12705, ur. 30.06.1907r. w Mostach 66, p.
Jabłonkowa, data wywózki 10.08.1942r.
469) Klus Jan, nr obozowy 31005, ur. 24.03.1884r. w Lischlitz, p.
Cieszyn, data wywózki 12.10.1942r.
470) Knopp Karol, ur. 11.04.1890r. w Strzebianowie, transport w dniu
26.01.1942r.
471) Kobryn Stefan, ur. 1.06.1921r. w Oborniku, transport w dniu
26.01.1942r.
472) Kochanowicz Bronisław, nr obozowy 28039, ur. 03.09.1887r. ww
Włocławku, data wywózki 06.05.1942r.
473) Kochanowski Władysław, nr obozowy 28300, ur. 14.03.1878r. w
Tymienicy, data wywózki 06.05.1942r.
474) Korczowski Stanisław , ur. 23.03.1917r. w Zbisiewicach, transport w
dniu 20.01.1942r.
475) Koczorowski Władysław, nr obozowy 18599, ur. 07.05.1879r. w m.
Boruj, data wywózki 06.05.1942r.
476) Kodura Teodor, ur. 11.11.1910r. w Łagiewnikach Śląskich, transport
w dniu 26.01.1942r.
477) Kołodziejczak Marian, nr obozowy 11595, ur. 22.04.1908r. w
Aniołowie, p. Łódź, data wywózki 27.01.1942r.
478) Kołodziejski Jan, nr obozowy 31888, ur. 04.02.1904r. w Łódź, data
wywózki 14.10.1942r.
479) Kołodziejski Wawrzyn, nr obozowy 121072, ur. 30.07.1895r. w
Kordybanowie, data wywózki 10.04.1945r.
480) Komar Stanisław, nr obozowy 21887, ur. 30.03.1897r. w Sztokholmie,
data wywózki 18.05.1942r.
481) Komarnicki Michał, ur. 20.11.1907r. w Bohorodczanach, transport w
dniu 3.03.1942r.
482) Komenda Jan, ur. 24.11.1899r. w Chorzowie, transport w dniu
27.01.1942r.
483) Kominek Emanuel, ur. 11.01.1913r. w Seibersdorf, transport w dniu
27.01.1942r.
484) Komuda Stanisław, ur. 24.09.1896r. w Sierocinie, transport w dniu
27.01.1942r.
485) Konarski Stefan, ur. 24.08.1908r. w Masen, transport w dniu
21.01.1942r.
486) Kondziela edmund, ur. 29.10.1887r. w Schöneck, transport w dniu
27.01.1942r.
487) Koniczny Kazimierz, nr obozowy 31889, ur. 09.02.1911r. w
Zachanewie, data wywózki 14.11.1942r.
488) Konieczny Adam, nr obozowy 15895, ur. 18.12.1887r. w Dobrojewie,
data wywózki 18.05.1942r.
489) Konieczny Julian, nr obozowy 28488, ur. 09.12.1897r. w Brączynie,
data wywózki 18.05.1942r.
490) Koniuszek Michał, nr obozowy 13382, ur. 07.11.1907r. w Burwinie,
data wywózki 27.01.1942r.
491) Konkowski Józef, nr obozowy 27472, ur. 19.03.1919r. w Warszawie,
data wywózki 27.01.1942r.
492) Konstantynowicz Stanisław, nr obozowy 22386, ur. 01.05.1898r. w
Ciechanowie, data wywózki 10.08.1942r.
493) Kopczyński Ludwik, nr obozowy 9152, ur. 19.08.1901r. w Powierciu,
data wywózki 27.01.1942r.
494) Kopeć Andrzej, nr obozowy 27281, ur. 29.07.1909r. w Dzikowicach,
data wywózki 27.01.1942r.
495) Kopydłowski Józef, nr obozowy 9962, ur. 05.02.1896r. w Ligocie, p.
Sieradz, data wywózki 18.05.1942r.
496) Korczak Walenty, nr obozowy 22464, ur. 27.01.1906r. w Stromicach,
data wywózki 10.08.1942r.
497) Kordyka Piotr, nr obozowy 24891, ur. 12.10.1904r. w
Przybysławicach, data wywózki 27.01.1942r.
498) Kornacki Franciszek, nr obozowy 4819, ur. 02.07.1873r. w Winnicy,
data wywózki 27.01.1942r.
499) Kortitzko Ryszard, nr obozowy 15155, ur. 24.03.1887r. w
Niederheiduch, data wywózki 27.01.1942r.
500) Kossowski Stefan, ur.4.02.1906r. w Wilnie, transport w dniu
27.01.1942r.
501) Kostrzewa Mikołaj, ur. 6.09.1902r. w Wygnanowie, transport w dniu
10.08.1942r.
502) Kostrzewa Stanisław, ur. 9.04.1920r. w Kaniach, transport w dniu
27.01.1942r.
503) Kostrzewski Leon, ur. 10.05.1891r. w m. Strocfon, transport w dniu
27.01.1942r.
504) Kotela Józef, ur. 16.02.1901r. w Zawierciu, transport w dniu
10.08.1942r.
505) Kotlarczyk Michał, ur. 4.09.1909r. w Bachurcu, transport w dniu
3.03.1942r.
506) Kotlicki Ignacy, ur. 28.07.1900r. w Łodzi, transport w dniu
18.05.1942r.
507) Kott Walenty, ur. 11.02.1880r. w Drzbowie, transport w dniu
18.05.1942r.
508) Kowal Konstanty, ur. 3.06.1900r. w Lachowicach, transport w dniu
27.01.1942r.
509) Kowalczyk Józef, ur. 19.03.1906r. w Statowiczkach, transport w dniu
27.01.1942r.
510) Kowalewski Stanisław, ur. 2.05.1879r. w Borkowie, transport w dniu
18.05.1942r.
511) Kowalkowski Leonard, nr obozowy 14595, ur. 05.11.1875r. w
Aleksandrowie, data wywózki 18.05.1942r.
512) Kowalski Czesław, nr obozowy 27455, ur. 27.07.1913r. w Kościanie,
data wywózki 27.01.1942r.
513) Kowalski Henryk, ur. 15.12.11920r. w Żyrardowie, transport w dniu
27.01.1942r.
514) Kowalski Jan, nr obozowy 24542, ur. 25.12.1871r. w Latowiczu, data
wywózki 18.05.1942r.
515) Kowalski Marcin, nr obozowy 19449, ur. 09.10.1887r. w
Stanisławowie, data wywózki 27.01.1942r.
516) Kowalski Michał, nr obozowy 27277, ur. 05.09.1896r. w
Stanisławowie, data wywózki 27.01.1942r.
517) Kowalski Piotr, nr obozowy 27471, ur. 29.09.1911r. w Kocmyrzowie,
data wywózki 27.01.1942r.
518) Kowalski Ryszard, nr obozowy 27392, ur. 13.11.1911r. w Warszawie,
data wywózki 27.01.1942r.
519) Kowalski Zygmunt, nr obozowy 21939, ur. 21.04.1909r. w Poznaniu,
data wywózki 10.08.1942r.
520) Kowalski Tadeusz, nr obozowy 25735, ur. 20.10.1912r. w Klimontowie,
data wywózki 27.01.1942r.
521) Kownacki Marcin, nr obozowy 22431, ur. 05.11.1886r. w Briesen, data
wywózki 18.05.1942r.
522) Kowolik Alfons, nr obozowy 14590, ur. 19.01.1902r. w Bogucicach,
data wywózki 27.01.1942r.
523) Kozanecki Adam, nr obozowy 28209, ur. 19.10.1891r. w Swolowej, data
wywózki 18.05.1942r.
524) Kozbiał Michał, nr obozowy 28370, ur. 27.09.1879r. w Warszawie,
data wywózki 18.05.1942r.
525) Koziarski Mieczysław, nr obozowy 27110, ur. 08.10.1922r. w
Żyrardowie, data wywózki 27.01.1942r.
526) Kozik Walenty, nr obozowy 22737, ur. 01.02.1906r. w Luborzycy, data
wywózki 10.08.1942r.
527) Kozłowski Rafał, ur. 22.10.1885r. w Brzozówce, transport w dniu
27.01.1942r.
528) Kozłowski Stanisław, nr obozowy 22669, ur. 24.04.1890r. w
Mniszewie, data wywózki 12.10.1942r.
529) Kozłowski Stanisław, nr obozowy 31044, ur. 28.02.1890r. w Rawie
Wyżnej, data wywózki 12.10.1942r.
530) Kożuch Walenty, ur. 10.12.1921r. w Truskolasach, transport w dniu
12.10.1942r.
531) Krajewski Władysław, nr obozowy 27398, ur. 05.09.1903r. w
Warszawie, data wywózki 27.01.1942r.
532) Krakowiak Stanisław, nr obozowy 12054, ur. 24.09.1919r. w Łodzi,
data wywózki 27.01.1942r.
533) Krauze Józef, ur. 5.19 1876r. w m. Lugetal, transport w dniu
12.10.1942r.
534) Krawczyk Mordechaj, nr obozowy 27363, ur. 02.03.1904r. w
Konstantynowie, data wywózki 27.01.1942r.
535) Krawczykowski Zygmunt, nr obozowy 24903, ur. 21.04.1906r. w
Piotrkowie, data wywózki 27.01.1942r.
536) Krawczyński Roman, nr obozowy 28153, ur. 12.07.1883r. w Kałce, data
wywózki 18.05.1942r.
537) Kręcicki Bolesław, nr obozowy 28200, ur. 03.10.183r. w Witowie,
data wywózki 10.08.1942r.
538) Kroplewski Albin, nr obozowy 26677, ur. 17.08.1878r. w
Krzemieniewie, data wywózki 18.05.1942r.
539) Krótki Włodzimierz
540) Krukowski Józef, nr obozowy 28285, ur. 14.03.1871r. w m. Zabiele,
data wywózki 18.05.1942r.
541) Krupa Józef, ur. 27.11.1912r. w Warszawie, transport w dniu
27.11.1942r.
542) Krupczyński Kazimierz, nr obozowy 28330, ur. 16.11.1913r. w
Ozorkowie, data wywózki 18.05.1942r.
543) Krzak Wilhelm, nr obozowy 22220, ur. 28.06.1904r. w Slemieniu, data
wywózki 10.08.1942r.
544) Krzesiński Wacław, ur. 26.09.1918r. w Warszawie, transport w dniu
27.01.1942r.
545) Krzewski Edward, nr obozowy 6045, ur. 12.09.1904r. w Stawiszynie,
data wywózki 27.01.1942r.
546) Krzyżanowski Jan, nr obozowy 27473, ur. 17.01.1920r. w Kaliszu,
data wywózki 27.01.1942r.
547) Kubacki Włodzimierz, nr obozowy 27558, ur. 22.04.1924r. w
Warszawie, data wywózki 27.01.1942r.
548) Kubecki Stanisław, nr obozowy 27496, ur. 17.08.1904r. w Warszawie,
data wywózki 27.01.1942r.
549) Kubica Józef, nr obozowy 20853, ur. 02.07.1895r. w Iłownicy, data
wywózki 27.01.1942r.
550) Kubiński Stanisław, nr obozowy 28228, ur. 19.04.1888r. w
Konstantynowie, data wywózki 18.05.1942r.
551) Kublicki Jan, nr obozowy 13142, ur. 15.11.1918r. w Kąkolewnicy,
data wywózki 27.01.1942r.
552) Kubski Stanisław, nr obozowy 20678, ur. 13.08.1876r. w Książu, data
wywózki 18.05.1942r.
553) Kuca Stanisław, nr obozowy 27273, ur. 07.04.1894r. w Bystrzycy,
data wywózki 27.01.1942r.
554) Kucharski Grzegorz
555) Kucharzewski Bolesław, nr obozowy 24895, ur. 03.07.1920r. w
Poznaniu, data wywózki 27.01.1942r.
556) Kuczewski Zygmunt, nr obozowy 25732, ur. 14.05.1902r., data wywózki
27.01.1942r.
557) Kuczyński Klemens, nr obozowy 28346, ur. 22.10.1899r. w Nowym
Dworze, data wywózki 30.10.1942r.
558) Kukla Józef, nr obozowy 26063, ur. 19.03.1922r. w Warszawie, data
wywózki 27.01.1942r.
559) Kukla Stanisław, nr obozowy 22433, ur. 08.05.1881r. w Sussetz, data
wywózki 18.05.1942r.
560) Kula Jan, nr obozowy 22124, ur. 31.12.1907r. w Polnisch Lenten,
data wywózki 27.01.1942r.
561) Kulesza Józef, nr obozowy 16067, ur. 05.05.1905r. w Gawrych -
Rudzie, data wywózki 27.01.1942r.
562) Kulik Teodor, nr obozowy 31026, ur. 29.09.2899r. w Ellgut- Rybniku,
data wywózki 12.10.1942r.
563) Kulikowski Mieczysław, nr obozowy 3970, ur. 22.06.1880r. w Załocku,
data wywózki 27.01.1942r.
564) Kulikowski Wacław, nr obozowy 17703, ur. 10.06.1898r. w Warszawie,
data wywózki 27.01.1942r.
565) Kuliński Jan, nr obozowy 19409, ur. 27.05.1905r. w Łodzi, data
wywózki 27.01.1942r.
566) Kuliński Stefan, nr obozowy 28410, ur. 19.12.1873r. w Kole, data
wywózki 18.05.1942r.
567) Kulma Stefan, nr obozowy 18618, ur. 15.03.1891r. w Tarnowie, data
wywózki 27.01.1942r.
568) Kupczyk Kazimierz, nr obozowy 17355, ur. 18.12.1896r. w
Ciepielowie, data wywózki 27.01.1942r.
569) Kupisz Stefan, ur. 15.11.1901r. w Gałkowie, transport w dniu
27.01.1942r.
570) Kurdek Filip, ur. 16.05.1900r. w Ostrowie, transport w dniu
27.01.1942r.
571) Kurkowski Leon, ur. 25.01.1908r. w Bydgoszczy, transport w dniu
10.08.1942r.
572) Kurley Franciszek, ur. 16.10.1901r. w Jaśkowicach, transport w dniu
26.01.1942r.
573) Kurpiewski Tadeusz, ur. 4.10.1919r. w Warszawie, transport w dniu
26.01.1942r.
574) Kuskowski Adam, ur. 18.10.1890r. w Kuskowie, transport w dniu
16.02.1942r.
575) Kustosik Piotr, nr obozowy 9172, ur. 27.06.1890r. w Leśmierzu, data
wywózki 16.02.1942r.
576) Kutarasiński Stanislaw, nr obozowy14360, ur. 23.04.1908r. w Skałce,
data wywózki 16.02.1942r.
577) Kutyłowski Adam, nr obozowy 17348, ur. 10.12.1878 r. w Wiśniówku,
data wywózki 16.02.1942r.
578) Kutzner Leon, nr obozowy 28073, ur. 08.08.1877r. w Poladowie, data
wywózki 18.05.1942r.
579) Kuzka Jan, nr obozowy 27475, ur. 09.01.1910r. w Górach Luszaw, data
wywózki 16.02.1942r.
580) Kwaśkiewicz Leon, nr obozowy 28129, ur. 13.10.1884r. w Pile, data
wywózki 18.05.1942r.
581) Kwiatkowski Bolesław, ur. 2.07.1889r. w Mogielnicy, transport w
dniu 18.05.1942r.
582) Kwiatkowski Stanisław, ur. 28.03.1897r. w Kozierynku Starym,
transport w dniu 16.02.1942r.
583) Labentowicz Zygmunt, nr obozowy 28169, ur. 23.02.1895r. w
Warszawie, data wywózki 18.05.1942r.
584) Lacheta Władysław, nr obozowy 27278, ur. 15.09.1905r. w Deutsch
Leuthen, data wywózki 16.02.1942r.
585) Lange Antoni, nr obozowy 11106, ur. 27.05.1976r. w Grätz, data
wywózki 16.02.1942r.
586) Lanoszka Tadeusz
587) Lasek Stefan
588) Laskowski Czesław, nr obozowy 14384, ur. 20.09.1903r. w Kulinie,
data wywózki 16.02.1942r.
589) Laskowski Henryk, nr obozowy 28486, ur. 01.01.1901r. w Jargarzewiu,
data wywózki 10.08.1942r.
590) Laskowski Wacław, nr obozowy 25974, ur. 21.04.1911r. w Górznie,
data wywózki 16.02.1942r.
591) Laszczka Paweł, nr obozowy 25940, ur. 20.06.1892r. w Rudce
Kijańskiej, data wywózki 16.02.1942r.
592) Laszkiewicz Stanisław, nr obozowy 28210, ur. 28.11.1867r. w
Nagórnej Wsi, data wywózki 18.05.1942r.
593) Łebek Władysław, nr obozowy 30462, ur. 25.03.1913r. w Będzinie,
data wywózki 14.10.1942r.
594) Legosz Jakób, nr obozowy 21866, ur. 10.07.1885r. w Żytniowie, data
wywózki 14.10.1942r.
595) Lesiński Henryk
596) Lesiński Stanisław, nr obozowy 32102, ur. 13.04.1900r. w Garby p.
Poznań, data wywózki 14.10.1942r.
597) Leśniowski Stanisław, nr obozowy 22765, ur. 23.11.1884r. w
Bieżenowie, data wywózki 14.10.1942r.
598) Leszczyński Stanisław, nr obozowy 27957, ur. 08.11.1914r. w
Korczminie, data wywózki 18.05.1942r.
599) Leszczyński Stanisław, nr obozowy 27394, ur. 15.08.1904r. w
Borowskich Michałach, data wywózki 17.02.1942r.
600) Lewandowski Franciszek, nr obozowy 28247, ur. 01.10.1889r. w
Panczykowie, data wywózki 18.05.1942r.
601) Lewandowski Józef, nr obozowy 27498, ur. 18.10.1903r. w Piotrkowie,
data wywózki 17.02.1942r.
602) Lewandowski Telesfor, nr obozowy 13245, ur. 19.12.1898r. w
Poznaniu, data wywózki 18.05.1942r.
603) Licznierski Roman, nr obozowy 17713, ur. 26.02.1881r. w Kasanitz,
data wywózki 17.02. 1942r.
604) Liński -- Libel Hipolit, nr obozowy 19454, ur. 11.02.1899r. w
Szczawnicy, data wywózki 18.05.1942r.
605) Lipowski Marian, ur. 16.07.1899r. w Kaliszu, transport w dniu
17.02.1942r.
606) Lipski Bolesław, ur. 18.08.1887r. w Warszawie, transport w dniu
17.02.1942r.
607) Lisicki Wincenty, ur. 8.03.1914r. we Włostowie, transport w dniu
17.02.1942r.
608) Liskiewicz Antoni, ur. 16.06.1911r. w Korabnikach, transport w dniu
17.02.1942r.
609) Losik Stanisław, ur. 5.05.1902r. w m. Łukowy, transport w dniu
17.02.1942r.
610) Luboch Jan, nr obozowy 20855, ur. 09.06.1899r. w Podmiotkach, data
wywózki 17.02.1942r.
611) Lubodziecki Zygmunt, nr obozowy 17374, ur. 05.07.1888r. w
Warszawie, data wywózki 17.02.1942r.
612) Łuczak Jan, nr obozowy 16333, ur. 16.06.1881r. w Krozburg, data
wywózki 17.02.1942r.
613) Łuczak Władysław, nr obozowy 24884, ur. 03.09.1921r. w Rostoku,
data wywózki 17.02.1942r.
614) Ludwiczak Antoni, nr obozowy 22576, ur. 16.05.1878r. w Kostrzyniu,
data wywózki 18.05.1942r.
615) Ludwig Józef, nr obozowy 28120, ur. 01.01.1877r. w m. Ostrowo, data
wywózki 18.05.1942r.
616) Ludwikiewicz Stefan, nr obozowy 28405, ur. 01.02.1873r. w Landorf,
data wywózki 18.05.1942r.
617) Lura Stefan, ur. 1.12.1896r. w m. Santer, transport w dniu 18.05.1942r.
618) Lutomirski Ignacy, ur. 11.06.1889r. w Brusland, transport w dniu
17.02.1942r.
619) Łukiemczak Teodor, nr obozowy 24954, ur. 03.03.1911r. w
Wołoszkowicach, data wywózki 17.02.1942r.
620) Łukomski Stanisław, nr obozowy 25938, ur. 10.06.1922r. w Warszawie,
data wywózki 17.02.1942r.
621) Macedziński Stefan, nr obozowy 32104, ur. 02.08.1902r. w Piaskach,
data wywózki 14.10.1942r.
622) Maciejak Tadeusz, ur. 11.10.1918r. w Süd-Recklingshausen, transport
w dniu 14.10.1942r.
623) Maciejewski Leon, ur. 28.03.1908r. w Poznaniu, transport w dniu
10.08.1942r.
624) Maczała Emil, nr obozowy 31925, ur. 11.12.1918r. w Dolnej Lesznej,
data wywózki 14.10.1942r.
625) Maczyński Andrzej, nr obozowy 25964, ur. 12.05.1889r. w Warszawie,
data wywózki 17.02.1942r.
626) Mądral Stefan, nr obozowy 27512, ur. 11.02.1922r. w Warszawie, data
wywózki 17.02.1942r.
627) Mądry Jan, nr obozowy 28436, ur. 18.11.1912r. w Kamieńcu, data
wywózki 10.08.1942r.
628) Majerczyk Franciszek, nr obozowy 16405, ur. 16.01.1883r. w Wohlau,
p. Pless, data wywózki 10.08.1942r.
629) Makowski Aleksander, nr obozowy 28345, ur. 16.02.1905r. w Żukowie,
data wywózki 10.08.1942r.
630) Makowski Aleksander, nr obozowy 28406, ur. 24.05.1875r. w
Małaszycach, data wywózki 18.05.1942r.
631) Maks Stefan, nr obozowy 28121, ur. 12.12.1875r. w m. Tur, data
wywózki 18.05.1942r.
632) Maliszewski Roman, ur.6.08.1914r. w Dobrzyniu, transport w dniu
17.02.1942r.
633) Małachowski Stefan, ur. 20.04.1910r. w Tomaszowie Mazowieckim,
transport w dniu 17.02.1942r.
634) Małkowiak Feliks, ur. 22.05.1899r. w Argenau, transport w dniu
17.02.1942r.
635) Marciniak Edmund, nr obozowy 20857, ur. 25.11.1912r. w Poznaniu,
data wywózki 17.02.1942r.
636) Marciniak Jan, nr obozowy 27359, ur. 02.05.1915r. w Trier, data
wywózki 17.02.1942r.
637) Marciniak Jan, nr obozowy 31064, ur. 09.12.1884r. w m. Mikuszewa,
data wywózki 14.10.1942r.
638) Marczewski Zdzisław, nr obozowy 18821, ur. 20.02.1921r. w Krakowie,
data wywózki 17.02.1942r.
639) Markiewicz Bolesław, nr obozowy 15554, ur. 26.03.1903r. w
Częstochowie, data wywózki 17.02.1942r.
640) Markowski Marcin, nr obozowy 25021, ur. 11.11.1894r. w Doberschütz,
data wywózki 17.02.1942r.
641) Markowski Stanisław, nr obozowy 25010, ur. 01.10.1917r. w Mojczy,
data wywózki 17.02.1942r.
642) Marosek Stefan
643) Maroszek Ryszard, nr obozowy 27270, ur. 02.01.1924r. w Warszawie,
data wywózki 17.02.1942r.
644) Martewicz Feliks
645) Marschollek Adolf Antoni, nr obozowy 18639, ur. 06.03.1922r. w
Domb, data wywózki 17.02.1942r.
646) Marusarz Stanisław, nr obozowy 21972, ur. 17.06.1898r. w m.
Skrzypne, data wywózki 18.05.1942r.
647) Marzęcki Franciszek, nr obozowy 25992, ur. 29.09.1890r., data
wywózki 17.02.1942r.
648) Masłowski Mieczysław, nr obozowy 15137, ur. 17.03.1894r. w Źrobkach
(?), data wywózki 17.02.1942r.
649) Mateuszczyk Teodor, nr obozowy 22485, ur. 05.01.1885r. w Bronowie,
data wywózki 18.05.1942r.
650) Matuszak Jan, ur. 9.11.1908r. w Osuchowie, transport w dniu
17.02.1942r.
651) Matuszak karol, ur. 26.11.1878r. w Kulm, transport w dniu 17.02.1942r.
652) Matuszek Ignacy, ur. 25.01.1883r. w Żerkowie, transport w dniu
19.01.1942r.
653) Matuszewski Leopold, ur. 11.01.1894r. w m. Nawsie, transport w dniu
17.02.1942r.
654) Matuszyński marceli, ur. 14.10.1902r. w Krakowie, transport w dniu
17.02.1942r.
655) Matysiak Tomasz, nr obozowy 31084, ur. 20.12.1897r. w Mystkach,
data wywózki 14.10.1942r.
656) Maykowski Hilary, nr obozowy 28202, ur. 20.01.1895r. w Rogowie,
data wywózki 18.05.1942r.
657) Mazalon Benjamin, nr obozowy 28417, ur. 29.04.1909r. w Mogilewie,
data wywózki 18.05.1942r.
658) Mazur Roman, ur. 2,11.1907r. w Grabowcu, transport w dniu 16.02.1942r.
659) Mazurkiewicz Jan, nr obozowy 31067, ur. 27.09.1881r. w Falkowie,
data wywózki 14.10.1942r.
660) Mazurkiewicz Karol, nr obozowy 29068, ur. 17.02.1881r. w Dąbrówce,
data wywózki 14.10.1942r.
661) Mentzner Stanisław, ur. 7.05.1889r. w Radahammer, transport w dniu
18.05.1942r.
662) Mickiewicz Leon, nr obozowy 28260, ur. 17.04.1880r. w m. Kopytyńce,
data wywózki 18.05.1942r.
663) Mich (Micha) Antoni, nr obozowy 20331, ur. 12.02.1910r. w
Wielkopolu, data wywózki 19.02.1942r.
664) Michalak Bonifacy, nr obozowy 21280, ur. 05.05.1898r. w Łodzi, data
wywózki 19.02.1942r.
665) Michalak Mieczysław, nr obozowy 19819, ur. 15.08.1910r. w
Pruszkowie, data wywózki 10.08.1942r.
666) Michalczyk Henryk, nr obozowy 18375, ur. 15.07.1913r. w Tomaszowie
Maz. , data wywózki 18.05.1942r.
667) Michalewski Jan, nr obozowy 22674, ur. 20.12.1887r. w Bronicach,
data wywózki 18.05.1942r.
668) Michalski Antoni, nr obozowy 27385, ur. 18.05.1920r. w Lipowie,
data wywózki 19.02.1942r.
669) Michalski Jan, nr obozowy 9354, ur. 20.03.1895r. w Schreibersdorf,
data wywózki 19.02.1942r.
670) Michalski Stefan, nr obozowy 27268, ur. 05.10.1918r. w
Olszanowicach, data wywózki 19.02.1942r.
671) Michla Gerard, nr obozowy 26395, ur. 19.02.1901r. w Bytomiu, data
wywózki 19.02.1942r.
672) Michniewski Stanisław, nr obozowy 22833, ur. 07.03.1899r. w
Zawierciu, data wywózki 10.08.1942r.
673) Miedziołka Władysław, ur. 14.11.1911r. w Sieńciaszce, transport w
dniu 19.02.1942r.
674) Mieszczanin Grzegorz, nr obozowy 31073, ur. 03.03.1898r. w
Klodnitz, data wywózki 14.10.1942r.
675) Mijakowski Bogdan, ur. 14.03.1885r. w Piotrkowie Trybunalskim,
transport w dniu 18.05.1942r.
676) Mikołajczyk Roman, nr obozowy 27466, ur. 21.04.1909r. w Zduńskiej
Woli, data wywózki 19.02.1942r.
677) Milczarek Roman, nr obozowy 25983, ur. 03.11.1889r. w Warszawie,
data wywózki 19.02.1942r.
678) Milhaus Benjamin, nr obozowy 27367, ur. 29.09.1911r. w Łęcznej,
data wywózki 19.02.1942r.
679) Miller Eugeniusz, ur. 20.12.1903r. w Łodzi, transport w dniu
12.08.1942r.
680) Miotke Klemens, ur. 23.11.1910r. w Eichenberg, transport w dniu
19.02.1942r.
681) Misterski Edward, ur. 5.06.1912r. w Sosnowcu, transport w dniu
14.10.1942r.
682) Miszczycha Stanisław, nr obozowy 26003, ur. 04.04.1920r. w
Jarosławiu, data wywózki 19.09.1942r.
683) Mitula Jan, nr obozowy 27406, ur. 22.10.1901r. w Metowie, p.
Lublin, data wywózki 19.02.1942r.
684) Moch Marian, nr obozowy 27295, ur. 22.11.1913r. w Inowrocławiu,
data wywózki 16.02.1942r.
685) Mokiejewski Witold, ur. 10.09.1887r. w Warszawie, transport w dniu
18.05.1942r.
686) Mokry Emanuel, nr obozowy 21008, ur. 28.12.1882r. w Mosczenicy,
data wywózki 19.02.1942r.
687) Molenda Józef, ur. 9.03.1916r. w Rzędowicach, transport w dniu
19.02.1942r.
688) Molski Józef, nr obozowy 28438, ur. 19.03.1896r. w Galinie, data
wywózki 10.05.1942r.
689) Momentowicz Feliks, ur. 24.10.1903r. w Szydłowicach, transport w
dniu 19.02.1942r.
690) Mordarski Jan, nr obozowy 27969, ur. 09.06.1910r. w m. Rytro, data
wywózki 18.05.1942r.
691) Mordrysa Mieczysłąw, ur. 29.10.1911r. w Andrychowie, transport w
dniu 14.10.1942r.
692) Mosberg Kurt, nr obozowy 18378, ur. 13.04.1911r., data wywózki
03.03.1942r.
693) Moszczeński Stanisław, nr obozowy 28317, ur. 31.03.1890r. w
Warszawie, data wywózki 18.05.1942r.
694) Motylski Władysław , ur. 7.12. 1886r. w Piotrkowie, transport w
dniu 19.02.1942r.
695) Mrela Franciszek, nr obozowy 28437, ur. 18.11.1882r. w
Dobrzenicach, data wywózki 18.05.1942r.
696) Mrenza Karol, nr obozowy 26415, ur. 22.02.1913r. w Porębce, data
wywózki 18.05.1942r.
697) Mrotek Kazimierz, ur. 7.03.1900r. w Kościerzynie, transport w dniu
19.02.1942r.
698) Mrugała Antoni, ur. 10.06.1911r. w m. Kurzaj, transport w dniu
19.02.1942r.
699) Mrugalski Ksawery, nr obozowy 23189, ur. 11.02.1911r. w Dubszczy,
data wywózki 19.02.1942r.
700) Mścichowski Antoni, nr obozowy 28476, ur. 07.07.1895r. w Glinkach,
data wywózki 18.05.1942r.
701) Mucha Stefan, ur. 4.02.1889r. w Nowym Sączu, transport w dniu
18.05.1942r.
702) Müller Józef, ur. 27.10.1902r. w Jabłonowie, transport w dniu
18.05.1942r.
703) Musialski Zygmunt, ur. 30.03.1914r. w Weisnebach, transport w dniu
14.10.1942r.
704) Muszyński Zygmunt, nr obozowy 28267, ur. 08.11.1915r. w Koniecpolu,
data wywózki 20.02.1942r.
705) Muta Władysław, nr obozowy 21991, ur. 27.08.1914r. w Wiśniawiwe,
data wywózki 19.02.1942r.
706) Mysakowski Stanisław, nr obozowy 22591, ur. 14.09.1896r. w
Wojsławicach, data wywózki 14.10.1942r.
707) Nadziejko Mieczysław, nr obozowy 24975, ur. 27.08.1911r. w Grodnie,
data wywózki 19.02.1942r.
708) Napierała Franciszek, nr obozowy 22422, ur. 25.01.1878r. w
Gorzycach, data wywózki 18.05.1942r.
709) Napierał Czesław, nr obozowy 9890, ur. 08.02.1924r. w Łodzi, data
wywózki 16.02.1942r.
710) Nardello Ryszard, nr obozowy 3542, ur. 15.08.1892r. w Altstadt,
data wywózki 19.02.1942r.
711) Naskręcki Feliks, nr obozowy 24979, ur. 12.02.1917r. w Pawłówku,
data wywózki 16.02.1942r.
712) Nebelski Adam, nr obozowy 28173, ur. 12.05.1902r. w Łodzi, data
wywózki 12.08.1942r.
713) Nieborak Edmund, ur. 1.01.1918r. w Pakosławiu, transport w dniu
19.02.1942r.
714) Niedziela Józef, ur. 12.03.1888r. w Reisern, transport w dniu
18.05.1942r.
715) Niemiec Tomasz, ur. 20.12.1879r. w Zależu, transport w dniu
19.02.1942r.
716) Niesental Ziesel, ur. 25.12.1896r. w Annopolu Lubelskim, transport
w dniu 19.02.1942r.
717) Niesporek Wincenty, ur. 4.06.1873r. w Radomiu, transport w dniu
19.02.1942r.
718) Niklewski Tomasz, ur. 6.09.1912r. w Strassburgu, transport w dniu
12.08.1942r.
719) Nitecki Antoni, ur. 27.05.1875r. w Okrajszowie, transport w dniu
18.05.1942r.
720) Noak Teodor, ur. 23.08.1878r. w Macienberg, transport w dniu
18.05.1942r.
721) Nowaczyk Stanisław, ur. 11.04.1907r. w m. Wikede Anssel, transport
w dniu 3.03.1942r.
722) Nowak Wojciech, ur. 22.04.1901r. w Tier, transport w dniu 18.05.1942r.
723) Nowak Franciszek, ur. 27.05.1894r. w Chropaczowie, termin w dniu
19.02.1942r.
724) Nowak Józef, ur. 25.02. 1903r. w Kielcach, transport w dniu
19.02.1942r.
725) Nowak Ludwik, ur. 15.12.1901r. w Lipowicach, transport w
dniu19.02.1942r.
726) Nowak Marcel, ur. 1.06.1894r. w Rzadkowie, transport w dniu
19.02.1942r.
727) Nowak Stanisław, ur. 4.11.1895r. w Płocku, transport w dniu
12.08.1942r.
728) Nowak Wincenty, ur. 13.06.1896r. w Czyżowicach, transport w dniu
18.05.1942r.
729) Nowak Władysław, ur. 12.11.1919r. w Gubczowie, transport w dniu
19.02.1942r.
730) Nowakowski Mikołaj, ur. 2.11.1899r. w Słupi, transport w dniu
19.02.1942r.
731) Nowicki Felicjan, ur. 9.06.1885r. w Pleszowie, transport w dniu
18.05.1942r.
732) Nowicki Józef, ur. 11.01.1869r. w m. Walecwice, transport w dniu
18.05.1942r.
733) Nowotnik Stefan, ur. 19.10.1907r. w Radomiu, transport w dniu
19.02.1942r.
734) Nurzyński Józef, 15.03.1898r. w Żalinach, transport w dniu 19.02.1942r.
735) Obrębski Franciszek, ur. 10.10.1899r. w Warszawie, transport w dniu
19.02.1942r.
736) Ochwat Józef, ur. 30.07.1895r. w Kamieniu, transport w dniu
19.02.1942r.
737) Ogłaza Stanisław, ur. 28.03.1888r. w Parzymiechach, transport w
dniu 18.05.1942r.
738) Olechowski Józef, ur. 21.12.1911r. w m. Kędzierz, transport w dniu
19.02.1942r.
739) Olejniczak Alfons, ur. 18.12.1913r. w m. Czechel, transport w dniu
18.05.1942r.
740) Olesz Henryk, ur. 30.11.1902r. w Hucie Antonowskiej, transport w
dniu 19.02.1942r.
741) Olkowski Franciszek, ur. 12.09.1903r. w m. Bryki, transport w dniu
12.08.1942r.
742) Oprządek Jan, ur. 4.03.1884r. w Kosielcu, transport w dniu 18.05.1942r.
743) Ordakowski Piotr, ur. 16.07.1894r. w Pechcinie, transport w dniu
19.02.1942r.
744) Orynat Piotr, ur. 13.04.1883r. w m. Poniemon, transport w dniu
18.05.1942r.
745) Orzechowski Franciszek, ur. 10.10.1915r. w Piaskach, transport w
dniu 19.02.1942r.
746) Orzechowski Stanisław, ur. 11.01.1899r. w Kamicach, transport w
dniu 19.02.1942r.
747) Osieka Sylwester
748) Osiński Henryk, ur. 28.01.1884r. w m.Zakroczyn, transport w dniu
18.05.1942r.
749) Ossowski Tadeusz, ur. 22.10.1919r. w Warszawie, transport w dniu
19.02.1942r.
750) Ostrowski Antoni, ur. 17.01.1908r. w Ciechanowie, transport w dniu
18.05.1942r.
751) Ostrowski Franciszek, ur. 17.09.1893r. w Rehwalde, transport w dniu
19.02.1942r.
752) Ostrowski Józef, ur. 4.02.1915r. w m. Ostrowo, transport w dniu
19.02.1942r.
753) Ostrzałek Wilhelm, ur. 19.02.1902r. w Jastrzębiu, transport w dniu
19.02.1942r.
754) Oswald Gotlieb, ur. 18.10.1896r. w Gorzowie, transport w dniu
19.02.1942r.
755) Otorowski Antoni, ur. 13.06.1899r. w Kaliszu, transport w dniu
18.05.1942r.
756) Otowski Marian, ur. 8.12.1905r. w Warszawie, transport w dniu
18.05.1942r.
757) Owsiak Stanisław, ur.2.04.1891r. w Łąkach, transport w dniu
19.02.1942r.
758) Pabich Stanisław, nr obozowy 28327, ur. 07.02.1886r. w Lubieniu,
data wywózki 18.05.1942r.
759) Pacewski Antoni, nr obozowy 25298, ur. 15.08.1884r. w Białej
Podlaskiej, data wywózki 18.05.1942r.
760) Pachucki Stanisław, nr obozowy 17408, ur. 07.12.1887r. w Danowie,
p. Kijów, data wywózki 19.02.1942r.
761) Pacześ Bolesław, nr obozowy 22823, ur. 17.10.1904r., data wywózki
19.06.1942r.
762) Paczowski Henryk, nr obozowy 27504, ur. 17.12.1911r. w Sokołowie
Podlaskim, data wywózki 19.02.1942r.
763) Pałuba Franciszek, nr obozowy 18906, ur. 16.08.1910r. w Rakówce,
data wywózki 23.02.1942r.
764) Paluch Ignacy, nr obozowy 22524, ur. 25.04.1908r. w Zawadzie, data
wywózki 20.05.1942r.
765) Paluch Stanisław, nr obozowy 24688, ur. 10.03.1910r Liskach. w,
data wywózki 23.02.1942r.
766) Palka Stanisław, nr obozowy 27589, ur. 04.12.1888r., w Wólce
Tanewskiej, data wywózki 19.02.1942r.
767) Palka Władysław, nr obozowy27280, ur. 21.09.1899r. w Przełaju, data
wywózki 19.02.1942r.
768) Panczyk Czesław, nr obozowy 27423, ur. 02.03.1916r. w Prębie, data
wywózki 23.02.1942r.
769) Panek Jan, nr obozowy 8307, ur. 03.02.1916r. w Domaninie, data
wywózki 23.02.1942r.
770) Panek Józef, nr obozowy 22332, ur. 13.02.1901r. w Trąbach, data
wywózki 14.10.1942r.
771) Pankiewicz Anastazy, nr obozowy 28176, ur. 07.08.1882r. w
Nagorzanach, data wywózki 20.05.1942r.
772) Pański Aleksander, nr obozowy 17418, ur. 16.07.1890r. w Piotrkowie,
data wywózki 23.02.1942r.
773) Parafjanowicz Andrzej, nr obozowy 32004, ur. 01.09.1896r. w
Kaźmienowie, data wywózki 14.10.1942r.
774) Pasternak Rosner, nr obozowy 27304, ur. 16.02.1902r. w Krakowie,
data wywózki 23.02.1942r.
775) Patoleta Jan, ur. 11.10.1905r. w m. Rosoz, transport w dniu
20.05.1942r.
776) Pawełczyk Józef, nr obozowy 19505, ur. 17.03.1895r. w Wąchocku,
data wywózki 20.05.1942r.
777) Pawęzowski Stanisław, nr obozowy 27535, ur. 05.10.1918r. w
Działoszycach, data wywózki 23.02.1942r.
778) Pawlak Marian, nr obozowy 26752, ur. 23.12.1920r. w Poznaniu, data
wywózki 23.02.1942r.
779) Pawlikowski Władysław, nr obozowy 5601, ur. 16.06.1898r. w m.
Szadek, data wywózki 23.02.1942r.
780) Pawłowski Adam, nr obozowy 17117, ur. 09.11.1888r. w Domaniewie,
data wywózki 23.02.1942r.
781) Pawłowski Franciszek, nr obozowy 27491, ur. 28.03.1919r. w
Mecklenburg, data wywózki 23.02.1942r.
782) Pawłowski Kazimierz, nr obozowy 28559, ur. 24.03.1901r. w Żbikowie,
data wywózki 20.05.1942r.
783) Pawłowski Zygmunt, nr obozowy 25505, ur. 02.12.1912r. w Tarnówce,
data wywózki 12.08.1942r.
784) Pecek Ludwik, nr obozowy 27585, ur. 24.03.1919r. w Łukowcu, data
wywózki 23.02.1942r.
785) Pędzik Franciszek, nr obozowy 27605, ur. 03.06.1908r. w Skarżysku
Kamienej, data wywózki 23.02.1942r.
786) Perczak Edmund, nr obozowy 28109, ur. 23.10.1909r. w Wistce, data
wywózki 12.08.1942r.
787) Perelman Tobiasz, nr obozowy 27408, ur. 25.05.1904r. w
Konstantynowie Podlaskim, data wywózki 23.02.1942r.
788) Petryniak Antoni, nr obozowy 24764, ur. 06.01.1902r. w Gałkówku,
data wywózki 20.05.1942r.
789) Piasecki Grzegorz, nr obozowy 25721, ur. 01.04.1909r. w
Skierniewicach, data wywózki 23.02.1942r.
790) Piasecki Roman, nr obozowy 27616, ur. 28.07.1901r. w Jędrzejowie,
data wywózki 23.02.1942r.
791) Piątek Stanisław, ur. 2.04.1900r. w m. Zadruż, transport w dniu
23.02.1942r.
792) Piątkowski Henryk, nr obozowy 23286, ur. 15.10.1913r. w Łodzi, data
wywózki 23.02.1942r.
793) Piątkowski Stanisław, ur. 1.06.1915r. w Łodzi, transport w dniu
23.02.1942r.
794) Piecha Florian, nr obozowy 3017, ur. 03.11.1897r. w Wielopolu, data
wywózki 23.02.1942r.
795) Piechowski Bolesław, nr obozowy 22747, ur. 10.12.1885r. w Ossoweg,
data wywózki 12.08.1942r.
796) Pietruszczak Teodor, nr obozowy 24735, ur. 01.07.1905r. w
Tomaszowie Maz. , data wywózki 23.02.1942r.
797) Pietrykowski Józef, nr obozowy 15967, ur. 28.02.1885r. w Gorzycach,
data wywózki 20.05.1942r.
798) Pietrzak Józef
799) Pikalski Eugeniusz, nr obozowy 27571, ur. 11.04.1917r. w Warszawie,
data wywózki 23.02.1942r.
800) Piontek Paweł, nr obozowy 24760, ur. 19.12.1898r. w Birkenheim,
data wywózki 23.02.1942r.
801) Piontek Stanisław, nr obozowy24677, ur. 02.04.1900r. w Zadruzi (?),
data wywózki 23.02.1942r.
802) Piotrowski Seweryn, ur. 8.11.1910r. w Dąbrówce, transport w dniu
23.02.1942r.
803) Piszczygłowa Bartłomiej, nr obozowy 28185, ur. 02.06.1887r. w
Lutomku, data wywózki 20.05.1942r.
804) Piszczygłowa Stanisław, nr obozowy 28047, ur. 06.05.1878r. w m.
Komorze, data wywózki 20.05.1942r.
805) Pitała Łukasz, nr obozowy 27493, ur. 18.10.1911r. w Krzyszkowicach,
data wywózki 23.02.1942r.
806) Piwowoński Jan, nr obozowy 12741, ur. 27.08.1891r. w Krakowie, data
wywózki 03.02.1942r.
807) Placek Bronisław, nr obozowy 28132, ur. 18.10.1901r. w Retkinii,
data wywózki 20.05.1942r.
808) Ples Jan, nr obozowy 24732, ur. 29.06.1901r. w Przemyślu, data
wywózki 20.05.1942r.
809) Pleśniarski Adam, nr obozowy 27311, ur. 24.12.1904r. w Bukowsku, p.
Sanok, data wywózki 03.02.1942r.
810) Pluska Władysław, nr obozowy 14488, ur. 05.07.1904r. w Parcicach,
p. Wieluń, data wywózki 20.05.1942r.
811) Pluszyński Piotr, nr obozowy 27289, ur. 29.06.1920r. w Strzyżewie
Starym, data wywózki 23.02.1942r.
812) Płaczek Feliks, ur. 17.02.1901r. w Gladbeck, transport w dniu 23.
02. 1942r.
813) Płaziński Władysław, ur. 26.09.1914r. w Brzezie, transport w dniu
23.02.1942r.
814) Poczekaj Czesław, nr obozowy 25790, ur. 23.03.1903r. w Kcynii, data
wywózki 23.02.1942r.
815) Podczaski Jerzy, nr obozowy 15917, ur. 31.07.1896r. w Olszynach,
data wywózki 19.11.1940r.
816) Pojada (Pojda) Adolf, nr obozowy 22043, ur. 12.06.1881r. w Rybniku,
data wywózki 20.05.1942r.
817) Pokorny Ludwik, nr obozowy 15920, ur. 30.01.1873r. w Landen, data
wywózki 23.08.1942r.
818) Pokrzywnicki Aleksander, nr obozowy 22324, ur. 14.11.1881r. w
Dzierżanowie, data wywózki 20.05.1942r.
819) Polakowski Stanisław, nr obozowy 15954, ur. 27.09.1904r. w
Sitkowiznie, data wywózki 23.02.1942r.
820) Polewicz Marian, ur. 6.08.1880r. w Cerekwicy, transport w dniu
20.05.1942r.
821) Polinowicz Abram, nr obozowy 27511, ur. 06.03.1903r. w Okuniewie,
data wywózki 23.02.1942r.
822) Polis Bronisław, nr obozowy 13065, ur. 24.09.1903r. w Łobodno, data
wywózki 20.05.1942r.
823) Politański Stefan, nr obozowy 27574, ur. 25.08.1908r. w
Kłomniacach, data wywózki 23.02.1942r.
824) Pomian Zygmunt, nr obozowy 28170, ur. 02.12.1892r. w
Ciechanowicach, data wywózki 20.05.1942r.
825) Popławski Michał, nr obozowy 23153, ur. 27.10.1909r. w
Kropiwnikach, data wywózki 11.06.1942r.
826) Poppek Zygfryd, ur. 25.08.1893r. w Hoch-Stüblau, transport w dniu
23.02.1942r.
827) Pordzik Józef, nr obozowy 19492, ur. 09.10.1892r. w Fredrichsdorf,
data wywózki 23.02.1942r.
828) Porębski Jan, nr obozowy 20861, ur. 05.08.1877r. w Radonowach, data
wywózki 23.02.1942r.
829) Pospieszny Michał, ur. 8.09.1883r. w Głuchowie, transport w dniu
23.02.1942r.
830) Potapski Franciszek, nr obozowy 28174, ur. 01.12.1880r. w Sieradzu,
data wywózki 20.05.1942r.
831) Potocki Mieczysław, nr obozowy 22679, ur. 11.12.1878r. w
Skarboszewie, data wywózki 12.08.1942r.
832) Potykanowicz Stanisław, nr obozowy 19459, ur. 12.03.1914r. w
Lublin, data wywózki 23.02.1942r.
833) Prabucki Bolesław, nr obozowy 22685, ur. 16.08.1902r. w Iwitznie,
data wywózki 12.10.1942r.
834) Pracki Stanisław, nr obozowy 17123, ur. 01.10.1889r. w Nowym
Mieście, data wywózki 12.10.1942r.
835) Prądzyński Józef, nr obozowy 27722, ur. 02.03.1877r. w Zoledwie,
data wywózki 20.05.1942r.
836) Presler Kazimierz, ur. 29.01.1912r. w Łodzi, transport w dniu
23.02.1942r.
837) Proboszcz Jerzy, nr obozowy 3211, ur. 02.04.1901r. w Izdebnej, data
wywózki 23.02.1942r.
838) Prokopowicz Teodor, nr obozowy 22518, ur. 17.04.1897r. w Łucku,
data wywózki 14.10.1942r.
839) Pruski Stanisław, nr obozowy 27565, ur. 13.04.1896r. w Sieradzu,
data wywózki 23.02.1942r.
840) Pruszowski Tomasz, nr obozowy 31110, ur. 19.11.1882r. w
Biskupicach, data wywózki 14.10.1942r.
841) Pryliński Leszek, ur. 12.01.1884r. w Krakowie, transport w dniu
20.05.1942r.
842) Prząstek Henryk, nr obozowy 25305, ur. 01.08.1906r. w Warszawie,
data wywózki 12.10.1942r.
843) Przedborski Józef, nr obozowy 12851, ur. 19.03.1891r. w Żyrardowie,
data wywózki 20.05.1942r.
844) Przybylski Kazimierz, ur. 2.02.1886r.w Łodzi, transport w dniu
23.02.1942r.
845) Przybył Józef, nr obozowy 32018, ur. 22.03.1895r. w Wrończyniu,
data wywózki 12.10.1942r.
846) Przybyła Lorenz, ur. 2.08.1914r. w Alt Wiese, transport w dniu
23.02.1942r.
847) Przybyła Wawrzyniec, nr obozowy 18679, ur. 02.08.1914r. w Alt
Wiese, data wywózki 23.02.1942r.
848) Przybyłowicz Stanisłąw, ur. 17.04.1898r. w Rokietnicy, transport w
dniu 23.02.1942r.
849) Przyborowski Jan, nr obozowy 22326, ur. 23.06.1899r. w Smardzewie,
data wywózki 12.08.1942r.
850) Przyłuski Władysław, ur. 30.12.1899r. w Warszawie, transport w dniu
20.05.1942r.
851) Przymuszyński Józef
852) Psonka Franciszek, nr obozowy 28510, ur. 25.06.1888r. w Rudniku,
data wywózki 20.05.1942r.
853) Ptaszek Joel, nr obozowy 27284, ur. 10.03.1903r. w Międzyrzeczu,
data wywózki 23.02.1942r.
854) Puchar Teodor, ur. 18.03.1896r. w Wyrwach, transport w dniu
24.11.1942r.
855) Pułaczewski Wacław, nr obozowy 25927, ur. 27.11.1898r. w
Aleksandrowie Kujawskum, data wywózki 23.02.1942r.
856) Pyrka Marian, nr obozowy 38274, ur. 06.04.1912r. w Łodzi, data
wywózki 12.08.1942r.
857) Pyszyński Hipolit, nr obozowy 28135, ur. 13.07.1876r. w
Niemojowicach, data wywózki 11.05.1942r.
858) Pytko Henryk, nr obozowy 28462, ur. 15.05.1908r. w Pacanowie, data
wywózki 12.08.1942r.
859) Pytlawski Roman, nr obozowy 28322, ur. 12.02.1886r. w
Szczekocinach, data wywózki 20.05.1942r.
860) Pyzik Tadeusz, nr obozowy 17422, ur. 29.03.1891r. w Radenicach,
data wywózki 03.02.1942r.
861) Rabinowicz Natan, nr obozowy 27480, ur. 28.12.1918r. w Krakowie,
data wywózki 23.02.1942r.
862) Raciborski Jan, nr obozowy 20411, ur. 28.01.1907r. w Białej
Podlaskiej, data wywózki 23.02.1942r.
863) Radkowski Ignacy, nr obozowy 28318, ur. 26.07.1894r. w Sokolnikach,
data wywózki 12.08.1942r.
864) Radomski Jan, nr obozowy 26015, ur. 08.04.1921r. w Białymstoku,
data wywózki 20.05.1942r.
865) Radzki Stefan, nr obozowy 21899, ur. 12.06.1889r. w Fredrichsburg,
data wywózki 12.08.1942r.
866) Raj Andrzej, nr obozowy 20976, ur. 21.11.1873r. w Granowie, data
wywózki 23.02.1942r.
867) Rak Andrzej, nr obozowy 31113, ur. 10.11.1879r. w Grębowie, data
wywózki 14.10.1942r.
868) Ratajczak Józef, nr obozowy 14575, ur. 01.07.1900r. w Neuguth, data
wywózki 23.02.1942r.
869) Ratman Jan, nr obozowy 16507, ur. 28.05.15 w Osinach, data wywózki
23.02.1942r.
870) Rawicki Franciszek, nr obozowy 22677, ur. 25.01.1888r. w Łódź, data
wywózki 20.05.1942r.
871) Rebelka Kazimierz, nr obozowy 20364, ur. 22.02.1918r. w Pleszewie,
data wywózki 23.02.1942r.
872) Redmerski Jan, nr obozowy 17421, ur. 16.06.1904r. w Brzozówka, data
wywózki 28.05.1942r.
873) Regulski Leon, nr obozowy 26125, ur. 23.08.1914r. w Daniszew, data
wywózki 12.08.1942r.
874) Reiff Jan, nr obozowy 4886, ur. 29.03.1897r. w Rowiskach, data
wywózki 24.02.1942r.
875) Rentz Antoni, nr obozowy 17750, ur. 17.11.1897r. w Obendorf, data
wywózki 20.05.1942r.
876) Resel Hilary, nr obozowy 37634, ur. 19.06.1922r. w Kuźnicy, data
wywózki 02.11.1942r.
877) Respondek Teofil, ur. 19.081882r. w Styrkowie, transport w dniu
24.02.1942r.
878) Rogacki Paweł, nr obozowy 27478, ur. 08.10.1909r. w Świeciu, data
wywózki 24.02.1942r.
879) Rogalski Eugeniusz
880) Rogoziński Andrzej, nr obozowy 28160, ur. 21.11.1874r. w Duranowie,
data wywózki 20.05.1942r.
881) Rojda Franciszek, nr obozowy 30065, ur. 04.10.1882r. w m.
Nicze/Poznań, data wywózki 12.08.1942r.
882) Roman Józef, nr obozowy 19849, ur. 24.05.1896r. w Brzozowej, data
wywózki 20.05.1942r.
883) Romas Feliks, nr obozowy 28119, ur. 27.09.1906r. w Sosnowcu, data
wywózki 12.08.1942r.
884) Rosik Lorenz, ur. 13.08.1881r. w Baczyslasie, transport w dniu
14.10.1942r.
885) Rosiński Aleksander, ur. 30.05.1887r. w Goniądzu, transport w dniu
24.02.1942r.
886) Rosłaniec Franciszek, nr obozowy 22687, ur. 19.12.1889 r. w
Wyśmierzycach, data wywózki 14.10.1942r.
887) Roszak Władysław, nr obozowy 17428, ur. 04.06.1891r. w Schwarzenz,
data wywózki 24.02.1942r.
888) Roszek Andrzej, nr obozowy 19630, ur. 24.12.1875r. w Pabianicach,
data wywózki 24.02.1942r.
889) Roszkowski Konstanty, nr obozowy 22514, ur. 21.09.1899r. w
Studzienniczej, data wywózki 14.10.1942r.
890) Rozwadowski Jan, ur. 26.11.1912r. w Ratuńcu, transport w dniu
24.02.1942r.
891) Rożański Zdzisław, nr obozowy 28151, ur. 03.05.1890r. w Gostyninie,
data wywózki 20.05.1942r.
892) Ruba Józef, nr obozowy 27503, ur. 17.02.1901r. w Augustowie, data
wywózki 24.02.1942r.
893) Rudawski Stefan, ur. 16.01.1912r. w Bartfeld, transport w dniu
24.02.1942r.
894) Ruman Józef, nr obozowy 16518, ur. 02.02.1880r. w Zerosławicach,
data wywózki 24.02.1942r.
895) Rutkiewicz Walenty, nr obozowy 27661, ur. 16.10.1895r. w Smigiel,
data wywózki 20.05.1942r.
896) Rutkowski Kazimierz, ur. 23.01.1901r. w Parchau, transport w dniu
28.05.1942r.
897) Rużamski Rudolf, ur. 15.121913r. w Löbau, transport w dniu 24.02.1942r.
898) Rybak Antoni
899) Rybarczyk Jan, nr obozowy 31130, ur. 24.05.1886r. w Teresienau,
data wywózki 14.10.1942r.
900) Rybus Stanisłąw, ur. 8.05.1884r. w m. Świące, transport w dniu
28.05.1842r.
901) Rychter Kazimierz, nr obozowy 11838, ur. 21.01.1911r. w
Naramowicach, data wywózki 16.02.1942r.
902) Rychter Stanisław, nr obozowy 8647, ur. 10.07.1891r. w Dalicach,
data wywózki 24.02.1942r.
903) Rydzewski Czesław, nr obozowy 28027, ur. 12.07.1873r. w Kaliszu,
data wywózki 28.05.1942r.
904) Rysztogi Wiktor, nr obozowy 22392, ur. 05.05.1908r. we Włocławku,
data wywózki 12.08.1942r.
905) Rytel Wacław, nr obozowy 22690, ur. 21.08.1883r. w Majówce, data
wywózki 12.08.1942r.
906) Rzadkowski Mieczysław, nr obozowy 28304, ur. 16.06.1903r. w
Grodźcu, data wywózki 12.05.1942r.
907) Rzonsa Józef, ur. 19.02.1915r. w Gadlarowej, transport w dniu
12.08.1942r.
908) Sader Józef, ur. 4.07.1906r. w Zawadach, transport w dniu 24.02.1942r.
909) Sadowski Antoni, nr obozowy 15057, ur. 17.11.1896r. w Zrembach,
data wywózki 24.021942r.
910) Sadowski Franciszek, nr obozowy 19530, ur. 06.09.1875r. w Dębie
Polskim, data wywózki 24.02.1942r.
911) Sadowski Jan, nr obozowy 16163, ur. 12.06.1885r. w Jeleniewie, data
wywózki 28.05.1942r.
912) Sadowski Józef, nr obozowy 25847, ur. 19.01.1918r. w Głuchowie, p.
Stopnica, data wywózki 24.02.1942r.
913) Samolej Jan, nr obozowy 22535, ur. 19.06.1898r. w Wilkolazie, data
wywózki 12.08.1942r.
914) Sandecki Jan, ur. 3.02.1880r. w Grünholm, transport w dniu 28.05.1942r.
915) Sapiński Edward, ur. 4.09.1916r. w Warszawie, transport w dniu
24.02.1942r.
916) Sapola Stanisław, nr obozowy 21253, ur. 05.05.1896r. w Złotej, p.
Brzesko, data wywózki 24.02.1942r.
917) Sarnat Piotr, nr obozowy 18439, ur. 24.04.1897r. w Janaszowie, data
wywózki 24.02.1942r.
918) Sass Stanisław, nr obozowy 26396, ur. 24.01.1921r. w Kamionie, data
wywózki 24.02.1942r.
919) Sawczuk Włodzimierz, nr obozowy 27489, ur. 03.05.1910r. w
Antoniowie, data wywózki 24.02.1942r.
920) Sawukajtis Ryszard, ur. 6.05.1892r. w Warszawie, transport w dniu
24.02.1942r.
921) Scisłowski (Ścisłowski) Władysław, nr obozowy 18707, ur. 27.06.1893
r. w Mogielnicy, data wywózki 24.02.1942r.
922) Schaller Markus, nr obozowy 18450, ur. 15.10.1883r. w Kołomyi, data
wywózki 26.02.1942r.
923) Sendera Marian, nr obozowy 17448, ur. 28.11.1896r. w Rybnej, data
wywózki 24.02.1942r.
924) Sendzicki Stanisław, nr obozowy 10295, ur. 02.05.1901r. w
Biesiekierzu Rudnym, data wywózki 24.02.1942r.
925) Serwignat Antoni, ur. 17.04.1873r. w Żytomierzu, transport w dniu
28.05.1942r.
926) Setny Stanisław, nr obozowy 11171, ur. 13.03.1921r. w Jaromierzu,
data wywózki 24.02.1942r.
927) Sędzikowski Stanisław, nr obozowy 21274, ur. 03.05.1884r. w
Jaruzelu, data wywózki 24.02.1942r.
928) Sękiewicz Józef, nr obozowy 23051, ur. 06.12.1896r. w Wielkim
Poszczelmowie, data wywózki 24.02.1942r.
929) Siara Józef, nr obozowy 24810, ur. 12.02.1911r. w m. Garno, data
wywózki 23.02.1942r.
930) Siadalski Tadeusz, nr obozowy 5829, ur. 11.10.1892r. w Chylinie,
data wywózki 24.02.1942r.
931) Sieklucki Władysław, ur. 5.05.1894r. w Goleszynie, transport w dniu
24.02.1942r.
932) Sierny Alojzy, nr obozowy 25093, ur. 05.12.1900r. w Rybniku, data
wywózki 12.08.1942r.
933) Sierpiński Wacław, ur. 28.04.1904r. w Ogrodzieńcu, transport w dniu
28.05.1942r.
934) Siewierski Antoni, nr obozowy 23234, ur. 01.12.1921r. w Radomiu,
data wywózki 24.02.1942r.
935) Sikora Piotr, nr obozowy 4320, ur. 25.10.1893r. w Olsnicy, data
wywózki 24.02.1942r.
936) Sikorowski Wincenty, nr obozowy 28184, ur. 07.01.1880r. w
Wincentowie, data wywózki 28.05.1942r.
937) Sikorski Wincenty
938) Siołkowski Stefan, nr obozowy 27375, ur. 02.10.1902r. w Łazach,
data wywózki 24.02.1942r.
939) Siutowicz Józef, nr obozowy 28263, ur. 16.06.1895r. w Rzgowie, data
wywózki 28.05.1942r.
940) Siuzdak Jan, nr obozowy 22536, ur. 27.07.1898r. w m. Hucisko, data
wywózki 14.10.1942r.
941) Skabara Jan, ur. 1.01.1902r. w Łaszkach, transport w dniu 24.02.1942r.
942) Skierczynski Władysław, nr obozowy 27381, ur. 08.06.1895r. w
Warszawie, data wywózki 24.02.1942r.
943) Skoczylas Jan, nr obozowy 17438, ur. 13.02.1897r. w Lublinie, data
wywózki 28.05.1942r.
944) Skoczylas Stefan, nr obozowy 14900, ur. 02.09.1917r. w Ulstroniu,
data wywózki 15.08.1940r.
945) Skornicki Władysław, ur. 25.06.1892r. w m. Pinne, transport w dniu
28.05.1942r.
946) Skotarczak Antoni, nr obozowy 19524, ur. 15.05.1888r. w Königshof,
data wywózki 16.02.1942r.
947) Skowieżak Marian, nr obozowy 27575, ur. 25.03.1911r. w Biłgoraju,
data wywózki 24.02.1942r.
948) Skowronek Michał, nr obozowy 28409, ur. 03.10.1867r. w
Klementowicach, data wywózki 28.05.1942r.
949) Skowyra Tadeusz, nr obozowy 28687, ur. 18.08.1922r. w Gródku, data
wywózki 28.05.1942r.
950) Skórkowski Władysław, nr obozowy 21998, ur. 25.06.1892r. w m.
Pinne, data wywózki 28.05.1942r.
951) Skreczkowski Antoni, nr obozowy 16189, ur. 22.10.1912r. w
Nieszawie, data wywózki 24.02.1942r.
952) Skrzypczak Franciszek, nr obozowy 41140, ur. 23.08.1891r. w Sandau,
data wywózki 14.10.1942r.
953) Skrzypiec Franciszek, nr obozowy 19854, ur. 05.10.1881r. w
Bujakowie, data wywózki 28.02.1942r.
954) Skudro Wincenty, nr obozowy 17763, ur. 05.04.1885r. w Mohylewie,
data wywózki 24.02.1942r.
955) Sławiński Walenty, nr obozowy 25871, ur. 17.01.1896r. w Policach,
data wywózki 28.05.1942r.
956) Sławski Józef, nr obozowy 27495, ur. 29.10.1918r. w Baltowie, data
wywózki 24.02.1942r.
957) Śliwicki Engelbert, nr obozowy 20453, ur. 04.04.1919r. w Adamas,
data wywózki 24.02.1942r.
958) Śliwiński Jan, nr obozowy 14459, ur. 31.01.1890r. w Trutnowie, data
wywózki 24.02.1942r.
959) Śliwiński Władysław, nr obozowy 10210, ur. 02.01.1902r. w
Chrzanowicach, data wywózki 24.02.1942r.
960) Ślusarski Bolesław, ur. 26.10.1900r. w Leśnicy Kole, transport w
dniu 28.05.1942r.
961) Sławiński Waleny, ur. 17.01.1896r. w Policach, transport w dniu
28.05.1942r.
962) Słowiński Władysław, nr obozowy 27294, ur. 12.12.1910r. w
Suchawicach, data wywózki 24.02.1942r.
963) Słupski Franciszek, nr obozowy 29732, ur. 14.08.1914r. w Okocimiu,
data wywózki 14.10.1942r.
964) Słupski Władysław, nr obozowy 20310, ur. 24.01.1901r. w m. Majdan
Run, data wywózki 24.02.1942r.
965) Smaga Józef, nr obozowy 27286, ur. 28.02.1911r. w Skrzydynie, data
wywózki 24.02.1942r.
966) Smaga Józef, ur. 10.05.1906r. w Łagiewnikach Śląskich, transport w
dniu 28.05.1942r.
967) Smolarczyk Jan, nr obozowy 3074, ur. 23.10.1896r. w Mikultschütz,
data wywózki 28.05.1942r.
968) Smoliński Leon, nr obozowy 14453, ur. 20.05.1909r. w Hirschweide,
data wywózki 12.08.1942r.
969) Smolka Michał, nr obozowy 11885, ur. 31.08.1883r. w Boczkowie, data
wywózki 28.05.1942r.
970) Smoniewski Artur, nr obozowy 28366, ur. 25.12.1881r. w Potyrach,
data wywózki 28.05.1942r.
971) Smykula Marian, nr obozowy 32127, ur. 14.10.1919r. w Warszawie,
data wywózki 14.10.1942r.
972) Sobański Henryk, nr obozowy 5996, ur. 25.02.1898r. w Łodzi, data
wywózki 24.02.1942r.
973) Sobczyk Władysław, nr obozowy 15065, ur. 06.05.1889r. w Turowitz,
data wywózki 24.02.1942r.
974) Sobociński Franciszek, nr obozowy 3783, ur. 03.04.1874r. w Płocku,
data wywózki 24.02.1942r.
975) Soch Franciszek, nr obozowy 18705, ur. 16.05.1897r. w Zabawie, data
wywózki 24.02.1942r.
976) Sochaczewski Józef, nr obozowy 17768, ur. 09.03.1894r. w Bruss,
data wywózki 24.02.1942r.
977) Sokal Adam, nr obozowy 17151, ur. 25.12.1887r. w Bodzentynie, data
wywózki 24.02.1942r.
978) Sokołowski Leon, nr obozowy 11292, ur. 26.05.1888r. w Samter, data
wywózki 28.05.1942r.
979) Solarczyk Antoni, nr obozowy 20978, ur. 17.01.1888r. w
Koziegłowach, data wywózki 24.02.1942r.
980) Sołtys Stanisław, nr obozowy 18453Y, ur. 25.07.1896r. w Dębskiej
Woli, data wywózki 24.02.1942r.
981) Spandel Wilhelm, nr obozowy 17148, ur. 05.10.1896r. w Rydultau,
data wywózki 24.02.1942r.
982) Sparber Herzke, nr obozowy 25865, ur. 1907r. w Łukowie, data
wywózki 26.02.1942r.
983) Śpiewak Samuel. nr obozowy 27377, ur. 15.02.1907r. w Rzeszowie,
data wywózki 26.02.1942r.
984) Spychała Jan, nr obozowy 14480, ur. 25.07.1912r. w Eikel, data
wywózki 26.02.1942r.
985) Stachowiak Kazimierz, nr obozowy 28253, ur. 19.02.1887r. w
Bonikowie, data wywózki 12.08.1942r.
986) Stachowski Edmund, nr obozowy 5420, ur. 29.10.1900r. w Mieścisku,
data wywózki 26.02.1942r.
987) Stadnik Adam, nr obozowy 4189, ur. 04.09.1899r. w Mazanowie, data
wywózki 26.02.1942r.
988) Stańczak Czesław, nr obozowy 28380, ur. 21.05.1888r. w Warszawie,
data wywózki 28.05.1942r.
989) Stańczyk Józef, nr obozowy 11792, ur. 17.12.1919r. w Łodzi, data
wywózki 16.02.1942r.
990) Staniszewski Bolesław, nr obozowy 28356, ur. 31.10.1880r. w
Opalenicy, data wywózki 28.05.1942r.
991) Staniszewski Kazimierz, nr obozowy 27523, ur. 27.11.1910r. w
Gablinie, data wywózki 26.02.1942r.
992) Staszko Dymitr, nr obozowy 13545, ur. 07.11.1901r. w
Wikersberg/USA, data wywózki 26.02.1942r.
993) Stawicki Jan, nr obozowy 27379, ur. 19.06.1897r. w Warszawie, data
wywózki 26.02.1942r.
994) Stawicki Leonard, nr obozowy 28128, ur. 25.10.1869r. w Turku, data
wywózki 28.05.1942r.
995) Stefaniak Józef, nr obozowy 28577, ur. 21.10.1908r. w Bełchatowie,
data wywózki 28.05.1942r.
996) Stefaniak Stanisław, nr obozowy 27180, ur. 08.05.1910r. w
Pleszewie, data wywózki 28.05.1942r.
997) Stempiewicz Edmund, nr obozowy 19549, ur. 10.10.1880r. w Kępnie,
data wywózki 02.02.1942r.
998) Stepczański Stefan, nr obozowy 17468, ur. 17.08.1902r. w Budzinie,
data wywózki 02.03.1942r.
999) Stępień Alfons, nr obozowy 25823, ur. 03.12.1916r. w Opocznie, data
wywózki 03.03.1942r.
1000) Stępniak Józef, nr obozowy 22738, ur. 03.01.1912r. w Żdżarach,
data wywózki 12.08.1942r.
1001) Suchański Stanisław, ur. 8.05.1876r. w Gorzkowicach, transport w
dniu 28.05.1942r.
1002) Suchomski Bolesław, nr obozowy 16188, ur. 24.05.1897r. w
Heinrichsdorf, data wywózki 26.02.1942r.
1003) Suchoń Władysław, nr obozowy 21994, ur. 19.03.1885r. w Kentach,
data wywózki 28.05.1942r.
1004) Sularz Stanisław, nr obozowy 31142, ur. 01.04.1914r. w Rabce Zrój,
data wywózki 14.10.1942r.
1005) Sulek Bolesław, nr obozowy 28443, ur. 26.07.1884r. w Bninie, data
wywózki 28.05.1942r.
1006) Surowiecki Bolesław, nr obozowy 26393, ur. 05.06.1911r. w Suchej,
p. Radom, data wywózki 26.02.1942r.
1007) Surowiński Władysław, nr obozowy 18709, ur. 10.07.1896r. w
Myśliborzu, data wywózki 12.08.1942r.
1008) Świątek Stanisław, nr obozowy 27494, ur. 02.05.1894r. w Szacowie,
data wywózki 26.02.1942r.
1009) Świdziński Ludwik, ur. 6.08.1922r. w Dąbrowie, transport w dniu
3.03.1942r
1010) Świech Stanisław, nr obozowy 25909, ur. 05.04.1913r. w Brzezinach,
data wywózki 26.02.1942r.
1011) Świeczpowski Jan. nr obozowy 14457, ur. 12.03.1905r. w Gro?
Falkenau, data wywózki 26.02.1942r.
1012) Świerkot Franciszek, ur. 29.07.1892r. w Mikołowie, transport w
dniu 14.10.1942r.
1013) Świętek Andrzej, ur. 21.11.1879r. w Targowisku, transport w dniu
26.02.1942r.
1014) Świstak Kazimierz, ur. 23.10.1922r. w Tarnowcu, transport w dniu
3.03.1942r.
1015) Sypniewski Tadeusz, nr obozowy 22374, ur. 21.11.1881r. w
Siaszycach, data wywózki 28.05.1942r.
1016) Syrnik Ludwik, nr obozowy 15023, ur. 26.05.1898r. w Adamowicach,
data wywózki 26.02.1942r.
1017) Szaber Motel, ur. 10.04.1914r. w Łukowie, transport w dniu
26.02.1942r.
1018) Szachne Izaak, nr obozowy 20689, ur. 02.03.1905r. w Frysztak, data
wywózki 26.02.1942r.
1019) Szadkowski Bolesław, nr obozowy 21246 ur. 02.10.1904r. w Łodzi,
data wywózki 26.02.1942r.
1020) Szadkowski Józef, nr obozowy 9605, ur. 26.04.1886r. w
Krawieczynie, data wywózki 26.02.1942r.
1021) Szafrański Andrzej, nr obozowy 23880, ur. 21.05.1912r. w Czudku,
data wywózki 26.02.1942r.
1022) Szajewski Mieczysław, nr obozowy 25835, ur. 15.12.1902r. w
Warszawie, data wywózki 26.02.1942r.
1023) Szalek (Szałek) Franciszek, nr obozowy 31145, ur. 12.01.1884r. w
Janowie, p. Breschen, data wywózki 14.10.1942r.
1024) Szalkiewicz Antoni, nr obozowy 22561, ur. 13.06.1880r. w Płocku,
data wywózki 28.05.1942r.
1025) Szatkowski Józef, nr obozowy 28479, ur. 18.03.1870r. w Przepowie,
data wywózki 28.05.1942r.
1026) Szczyrba Wilhelm, nr obozowy 3589, ur. 09.01.1896r. w Karwinie,
data wywózki 26.02.1942r.
1027) Szczytkowski Jan, nr obozowy 26391, ur. 19.12.1903r. w
Częstochowie, data wywózki 06.02.1942r.
1028) Szeferkiewicz Jan, nr obozowy 21137, ur. 21.09.1912r. w Tomaszowie
Mazowieckim, data wywózki 28.05.1942r.
1029) Szelągowski Eugeniusz, nr obozowy 4884, ur. 13.06.1865r. w
Maszewie, data wywózki 26.02.1942r.
1030) Szeliga Franciszek, nr obozowy 16145, ur. 28.04.1888r. w
Chwałowicach, data wywózki 26.02.1942r.
1031) Szewczak Józef, ur. 10.02.1915r. w zarzeczu, transport w dniu
26.02.1942r.
1032) Szewczyk Henryk, nr obozowy 27486, ur. 05.10.1910r. w Radomsku,
data wywózki 26.02.1942r.
1033) Szimbicki Stefan, nr obozowy 31969, ur. 20.12.1908r. w Bielinach,
data wywózki 14.11.1942r.
1034) Szlage Albin, nr obozowy 5457, ur. 09.02.1896r. w Poznaniu, data
wywózki 28.05.1942r.
1035) Szmatula Stanisław, nr obozowy 9692, ur. 08.05.1918r. w Strzelnie,
data wywózki 26.02.1942r.
1036) Szmuc Andrzej, ur. 3.11.1914r. w Łańcucie, transport w dniu
26.02.1942r.
1037) Szpic Moszek, ur. 26.05.1898r. w Chełmie, transport w dniu
26.02.1942r.
1038) Szpiro Józef, nr obozowy 31148, ur. 27.03.1885r. w Łodzi, data
wywózki 14.10.1942r.
1039) Szulc Wincenty, nr obozowy 27290, ur. 12.01.1917r. w Goraju, data
wywózki 26.02.1942r.
1040) Szulczewski Robert, nr obozowy 28315, ur. 28.05.1871r. w m.
Nieborze, data wywózki 28.05.1942r.
1041) Szumara Bogusław, nr obozowy 12938, ur. 22.03.1900r. w Miechowie,
data wywózki 26.02.1942r.
1042) Szuster Eugeniusz, nr obozowy 25529, ur. 03.07.1912r. w Katschitz,
data wywózki 11.06.1942r.
1043) Szwabiński Michał, nr obozowy 28414, ur. 08.09.1901r. w Szczytniku
Królewskim, data wywózki 12.08.1942r.
1044) Szymanek Antoni, nr obozowy 27596, ur. 30.05.1919r. w kol. Nowo -
Michowsku, data wywózki 03.03.1942r.
1045) Szymaniak Stanisław, nr obozowy 27324, ur. 26.04.1900r. w Lasotce,
data wywózki 26.02.1942r.
1046) Szymanowicz Antoni, nr obozowy 27318, ur. 14.06.1909r. w Wolcynie,
data wywózki 26.02.1942r.
1047) Szymański Feliks, nr obozowy 22562, ur. 14.01.1909r. w Okręglicy,
data wywózki 14.10.1942r.
1048) Szymański Kazimierz, nr obozowy 15540, ur. 02.03.1912r. w Reinau,
data wywózki 28.05.1942r.
1049) Szymański Stefan, nr obozowy 24256, ur. 12.08.1876r. w
Wielichawie, data wywózki 28.05.1942r.
1050) Szymczak Andrzej, nr obozowy 22717, ur. 26.11.1889r. w Cerekwicy,
data wywózki 28.05.1942r.
1051) Szymczak Józef, nr obozowy 17152, ur. 09.11.1887r. w Hotowie, data
wywózki 26.02.1942r.
1052) Szymoniak Mieczysław, nr obozowy 27104, ur. 28.11.1909r. w
Krakowie, data wywózki 26.02.1942r.
1053) Taczak Leon, nr obozowy 22373, ur. 03.04.1884r. w Hieszkowie, data
wywózki 14.12.1940r.
1054) Talik Józef, nr obozowy 12716, ur. 19.02.1895r. w Marmarosz
Sziget, data wywózki 02.03.1942r.
1055) Targoński Eugeniusz, nr obozowy 22725, ur. 24.04.1894r. w m.
Targonie, data wywózki 12.08.1942r.
1056) Tatalaj, nr obozowy 27413, ur. 16.02.1889r. w Kanii, data wywózki
14.10.1942r.
1057) Taub Józef, nr obozowy 27612, ur. 14.10.1898r. w Warszawie, data
wywózki 02.03.1942r.
1058) Teodorczyk Bogusław, nr obozowy 25799, ur. 29.04.1914r. w
Warszawie, data wywózki 02.03.1942r.
1059) Tochowicz Ignacy, nr obozowy 28187, ur. 27.12.1899r. w Słomnikach,
data wywózki 12.08.1942r.
1060) Tokarski Józef, nr obozowy 15982, ur. 02.09.1901r. w Hucisku, data
wywózki 28.05.1942r.
1061) Tolkacz Wacław, nr obozowy 28036, ur. 25.09.1897r. w Ozorkowie,
data wywózki 12.08.1942r.
1062) Toll Jan
1063) Toman Jan, nr obozowy 17474, ur. 30.07.1890r. w Orlan, p. Cieszyn,
data wywózki 02.03.1942r.
1064) Tomasik Józef, nr obozowy 28484, ur. 18.02.1901r. w Grodźcu, data
wywózki 28.05.1942r.
1065) Tomiński Antoni, nr obozowy 28218, ur. 14.01.1903r. w Siedlcach,
data wywózki 12.09.1942r.
1066) Trompeter Izaak, nr obozowy 18738, ur. 31.07.1885r. w Łańcucie,
data wywózki 02.03.1942r.
1067) Trzepiński Witold, nr obozowy 27308, ur. 09.06.1906r. w Sosnowcu,
data wywózki 02.03.1942r.
1068) Trzepizor Franciszek, nr obozowy 20012, ur. 07.03.1876r. w m.
Ciesie, data wywózki 28.05.1942r.
1069) Turski Hieronim, nr obozowy 18186, ur. 15.09.1883r. w Tomaszowie
Mazowieckim, data wywózki 02.03.1942r.
1070) Tybor Julian, nr obozowy 25801, ur. 06.09.1916r. w Racławicach,
data wywózki 02.03.1942r.
1071) Uschok Jan, nr obozowy 19906, ur. 20.06.1894r. w Urbanowitz, data
wywózki 16.02.1942r.
1072) Urbańczyk Filip, nr obozowy 16085, ur. 23.08.1916r. w Ostenwalde,
data wywózki 04.04.1941r.
1073) Wacnik Józef, nr obozowy 23161, ur. 09.02.1906r. w Białobrzegach,
data wywózki 02.03.1942r.
1074) Wajsbaum Abraham, nr obozowy 27400, ur. 09.11.1919r. w Łukowie,
data wywózki 05.02.1942r.
1075) Waszczuk (Wajszczuk) Karol, nr obozowy 22572, ur. 03.11.1887r. w
Siedlcach, data wywózki 28.05.1942r.
1076) Walczewski Jan, nr obozowy 28141, ur. 18.06.1902r. w Warszowicach,
data wywózki 28.05.1942r.
1077) Walkiewicz Marian, nr obozowy 27525, ur. 29.07.1899r. w Poznaniu,
data wywózki 02.03.1942r.
1078) Walter Edmund, nr obozowy 22046, ur. 16.11.1884r. w Nowej Wsi,
data wywózki 28.05.1942r.
1079) Waluszkowski Jan, nr obozowy 16357, ur. 18.06.1890r. w Mirchau,
data wywózki 28.05.1942r.
1080) Waniak Antoni, nr obozowy 27315, ur. 27.07.1919r. w Jaroskach,
data wywózki 02.03.1942r.
1081) Warmiński Edward, nr obozowy 28255, ur. 11.10.1888r. w Rokutowie,
data wywózki 28.05.1942r.
1082) Warzocha Władysław, nr obozowy 23162, ur. 27.07.1901r. w
Przemyślu, data wywózki 02.03.1942r.
1083) Wasilewski Grzegorz, nr obozowy 12211, ur. 04.11.1922r. w Łodzi,
data wywózki 28.05.1942r.
1084) Wasilewski Kazimierz, nr obozowy 27603, ur. 16.12.1918r. w
Drohiczynie, data wywózki 02.03.1942r.
1085) Wawrzynkiewicz (Wawrzonkiewicz) Kazimierz, nr obozowy 3821, ur.
04.11.1893r. w Wilkowie Nowym, data wywózki 02.03.1942r.
1086) Wawrzyniak Tomasz, nr obozowy 23266, ur. 09.12.1892r. w Roszkowie,
data wywózki 02.03.1942r.
1087) Wawrzyniecki Augustyn, nr obozowy 25901, ur. 08.07.1890r. w m.
Truskaw/Warszawa, data wywózki 28.05.1942r.
1088) Wawrzynowicz Stanisław, nr obozowy 28296, ur. 14.02.1880r. w
Latowiczu, data wywózki 28.05.1942r.
1089) Weinberger Leiser, nr obozowy 18492, ur. 16.01.1898r. w Białej,
data wywózki 02.03.1942r.
1090) Wiesberger Julius Izrael, nr obozowy 27419, ur. 27.12.1920r. w
Krakowie, data wywózki 02.03.1942r.
1091) Węgrzyniak Izydor, nr obozowy 22465, ur. 18.11.1887r. w
Wojaszówce, data wywózki 11.06.1942r.
1092) Wielogórski Aleksander, nr obozowy 25820, ur. 04.02.1908r. w
Warszawie, data wywózki 03.03.1942r.
1093) Wieckiewicz Tadeusz, nr obozowy 24796, ur. 28.05.1920r. w
Warszawie, data wywózki 02.03.1942r.
1094) Wilemski Franciszek, nr obozowy 18764, ur. 01.06.1898r. w Gaju,
data wywózki 11.06.1942r.
1095) Wilski Stanisław, nr obozowy 15141, ur. 05.02.1874r. w Topowie, p.
Łowicz, data wywózki 03.03.1942r.
1096) Wincek Henryk, nr obozowy 25873, ur. 01.10.1912r. w Kłomnicach,
data wywózki 03.03.1942r.
1097) Wink Władysław, nr obozowy 23258, ur. 30.10.1888r. w Komarowie,
data wywózki 03.03.1942r.
1098) Wiśniewski Józef, nr obozowy 28219, ur. 24.02.1875r. w Bielsku,
data wywózki 11.06.1942r.
1099) Wiśniewski Kazimierz, nr obozowy 22030, ur. 31.10.1914r. w
Rypinie, data wywózki 11.06.1942r.
1100) Witkowski Gustaw, nr obozowy 28103, ur. 25.01.1887r. w Karkopolu,
data wywózki 11.06.1942r.
1101) Witkowski Leon, nr obozowy 27939, ur. 23.02.1902r. w Łodzi, data
wywózki 02.10.1942r.
1102) Włodek Stanisław, nr obozowy 27524, ur. 03.08.1900r. w Warszawie,
data wywózki 03.03.1942r.
1103) Wojciechowski Mieczysław, nr obozowy 28354, ur. 21.08.1899r. w
Łodzi, data wywózki 11.06.1942r.
1104) Wojtasik Władysław, nr obozowy 22343, ur. 30.03.1886r. w Kontach,
data wywózki 12.08.1942r.
1105) Wojtkowski Kazimierz, nr obozowy 14948, ur. 27.02.1895r. w Lubacz,
data wywózki 01.06.1942r.
1106) Wolkowicz Mikołaj, nr obozowy 16096, ur. 25.12.1896r. w
Markowcach, data wywózki 03.03.1942r.
1107) Wolniarski Józef, nr obozowy 22251, ur. 22.01.1874r. w Stradowie,
data wywózki 01.06.1942r.
1108) Wolniewicz Julian, nr obozowy 26673, ur. 21.02.1876r. w Drużynie,
data wywózki 01.06.1942r.
1109) Wolsan Kazimierz, nr obozowy 27312, ur. 23.03.1913r. w Witryłowie,
data wywózki 03.03.1942r.
1110) Woźniak Stanisław, nr obozowy 27522, ur. 19.10.1900r. w Warszawie,
data wywózki 03.03.1942r.
1111) Wypijewski Julian, nr obozowy 16095, ur. 16.07.1899r. w Karukowie,
data wywózki 12.08.1942r.
1112) Zabłocki Romuald, nr obozowy 27393, ur. 02.07.1912r. w Szadku,
data wywózki 03.03.1942r.
1113) Zadrożny Stanisław, nr obozowy 26140, ur. 23.04.1907r. w
Warszawie, data wywózki 11.06.1942r.
1114) Zagańczyk Stefan, nr obozowy 28030, ur. 12.08.1895r. w
Aleksandrowie, data wywózki 11.06.1942r.
1115) Zajęczkowski Józef, nr obozowy 24778, ur. 25.02.1902r. w Radomiu,
data wywózki 03.03.1942r.
1116) Zajęczkowski Leszek, nr obozowy 27402, ur. 17.12.1922r. w
Okocimiu, data wywózki 03.03.1942r.
1117) Zakrzewski Brunon
1118) Zaleski Bronisław, nr obozowy 27401, ur. 30.10.1899r. w Warszawie,
data wywózki 03.03.1942r.
1119) Zaleski Ryszard, nr obozowy 26141, ur. 11.02.1922r. w Grodzisku
Mazowieckim, data wywózki 16.02.1942r.
1120) Załuski Paweł, nr obozowy 28407, ur. 27.06.1877r. w Godlewie, data
wywózki 11.06.1942r.
1121) Zambek Abraham, ur. 14.02.1912r. w Częstochowie, transport w dniu
12.10.1942r.
1122) Zaremba Józef, nr obozowy 22375, ur. 15.07.1893r. w Godłowie, data
wywózki 02.08.1942r.
1123) Zarnowski Ksawery, nr obozowy 5387, ur. 13.11.1884r. w Gostyninie,
data wywózki 03.03.1942r.
1124) Zawadzki Stanisław, nr obozowy 28188, ur. 20.04.1889r. w Praszce,
data wywózki 01.06.1942r.
1125) Zawiecki Wacław, nr obozowy 27403, ur. 22.02.1904r. w Zdrojkach,
data wywózki 03.03.1942r.
1126) Zbytniewski Wincenty, nr obozowy 28473, ur. 26.06.1880r. w
Ostrosku, data wywózki 11.06.1942r.
1127) Zelaźnik Józef, nr obozowy 17517, ur. 20.05.1897r. w Tomaszowie
Mazowieckim, data wywózki 03.03.1942r.
1128) Zgagowski Mieczysław, nr obozowy 28498, ur. 02.02.1910r. w
Sierpnie, data wywózki 11.06.1942r.
1129) Zlatykanicz Michał, nr obozowy 26682, ur. 23.10.1901r. w
Przysłupie, data wywózki 11.06.1942r.
1130) Zmysłowski Władysław, nr obozowy 28336, ur. 30.06.1906r. w
Karolinowie, data wywózki 11.06.1942r.
1131) Zdobiński Adam
1132) Zuske Stanisław, nr obozowy 22313, ur. 23.09.1903r. w Pieewsznie,
data wywózki 12.08.1942r.
1133) Zwierzchowski Edward, nr obozowy 19577, ur. 25.08.1884r. w
Bełdowie, data wywózki 01.06.1942r.
1134) Zwoliński Józef, nr obozowy 8064, ur. 27.12.1877r. w Kozdecke,
data wywózki 06.02.1942r.