Nawigacja

Oddział IPN w Szczecinie

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Szczecinie

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie
al. Wojska Polskiego 7, 70-470 Szczecin 
tel. (91) 312 94 00, fax (91) 312 94 02

p.o. Naczelnika  Grzegorz Czapski
tel. (91) 312 94 11
grzegorz.czapski@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Lidia Złota – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 00
lidia.zlota@ipn.gov.pl 


Zofia Fenrych – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 08
zofia.fenrych@ipn.gov.pl 

Mateusz Lipko – starszy inspektor
tel. (91) 312 94 29
mateusz.lipko@ipn.gov.pl 

Paweł Miedziński – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 13
pawel.miedzinski@ipn.gov.pl 
 
Marcin Ozga – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 12
marcin.ozga@ipn.gov.pl 

Anna Pieluszczak- inspektor
tel. (91) 312 94 22
anna.pieluszczak@ipn.gov.pl 

Katarzyna Rembacka – główny specjalista
tel. (91) 312 94 10

katarzyna.rembacka@ipn.gov.pl 

 

Obsługa Delegatury IPN w Koszalinie:
Marcin Ozga – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 12
marcin.ozga@ipn.gov.pl 

 

do góry