Nawigacja

Oddział IPN w Białymstoku

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku
ul. Warsztatowa 1A, 15-637 Białystok
tel. 85 664 57 80, fax 85 664 57 88
oben.bialystok@ipn.gov.pl

Naczelnik
dr Waldemar Brenda 

tel. 85 66 45 780
fax. 85 66 45 788
​waldemar.brenda@ipn.gov.pl 

Sekretariat OBEN
Magdalena Klimiuk – specjalista
tel. 85 66 457 80
magdalena.klimiuk@ipn.gov.pl 

 

Magdalena Dzienis-Todorczuk – specjalista
tel. 85 66 45 713

magdalena.dzienis@ipn.gov.pl 

Urszula Gierasimiuk – specjalista
tel. 85 66 45 787

urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl  

Krzysztof Jodczyk –  starszy inspektor
tel. 85 66 45 787

krzysztof.jodczyk@ipn.gov.pl 

Paweł Kalisz – specjalista
tel. 85 66 45 785

pawel.kalisz@ipn.gov.pl 

dr Łukasz Lubicz-Łapiński – starszy specjalista
tel. 85 66 45 785

lukasz.lubicz@ipn.gov.pl 

Paweł Murawski – inspektor
tel. (85) 66 457 89
pawel.murawski@ipn.gov.pl 

dr Waldemar Wilczewski – główny specjalista
tel. 85 66 45 784
Waldemar.Wilczewski@ipn.gov.pl 

Jarosław Wasilewski – starszy inspektor
tel. 85 66 45 787
jaroslaw.wasilewski@ipn.gov.pl 

do góry